Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko co nas otacza, jest niesamowite.

Odliczenie do długiego majowego weekendu już się rozpoczęło. Dla tych wszystkich, którzy zamawiają przesyłki z pośrednictwem inPost, kluczowym pytaniem jest to czy dojdą na czas.

Wielu z nas, biorąc wolne na 2 maja, zaczyna majówkę już w najbliższą sobotę. Jest to super możliwość, aby cieszyć się aż 5-dniowy weekendem, przy użyciu tylko jednego dnia urlopowego. Aż kusi, aby urlop wziąć również na 4 i 5 maja, co daje nam ponad tydzień wolnego.
Paczkomaty inPost i majówka
Usługę paczkomatów uwielbiam właśnie za to, że na jej działanie nie rzutują żadne święta. Same urządzenia ze skrytkami na przesyłki będą czynne i dostępne. Tak więc przez cały długi weekend majowy, będziecie mogli odebrać swoją przesyłkę.
Możliwe będzie również nadawanie przesyłek. Jednak trzeba mieć na uwadze, że nowe dostawy paczek, tak samo jak ich odbiory będą realizowane jedynie 2, 4 i 5 maja.
Kurierzy inPost w weekend majowy
Ustawowo dni wolne wypadają w poniedziałek i środę, w tym czasie kurierzy inPostu nie będą pracować. Dostarczenie paczek do paczkomatów i pod drzwi będzie realizowane natomiast we wtorek, który jest dniem pracującym. Oczywiście to samo tyczy się czwartku i piątku (4 i 5 maja).

Przesyłki inPost jako sposób na podróż bez bagażu?
Osobiście wpadłam na to już jakiś czas na wyjeździe do Sopotu, gdzie tłukłam się z nieporęczną walizką. Już wtedy przemknęło mi przez myśl, że mogłabym ją przecież sobie nadać do pobliskiego paczkomatu i później pod koniec wakacji znowu nadawać ją w ten sposób.
Dlatego uśmiechnęłam się od ucha do ucha, gdy w tym roku zobaczyłam, że inPost również poleca podróżowanie z wykorzystaniem swoich usług. Czy to jest sposób na majówkę? Tak, jeżeli przesyłkę wyślesz w czwartek i dojdzie ona w piątek do docelowego paczkomatu. Wtedy na spokojnie w sobotę będziesz mógł odebrać bagaż, ciesząc się wygodną podróżą. Natomiast pod koniec w ten sam sposób możesz nadać ją z powrotem.
Walizki do gabarytu C
Wielkości gabarytów przesyłek inPost:
Gabaryt A – maks.8 × 38 × 64 cm
Gabaryt B – maks. 19 × 38 × 64 cm
Gabaryt C – maks. 41 × 38 × 64 cm
Maksymalna waga dla wszystkich gabarytów do 25 kilogramów. Wybierając jedną z poniższych walizek, będziecie mogli wygodnie nadawać swoje bagaże gabarytem C. Powinno wyjść nie tylko łatwiej, ale również taniej niż np. dodatkowy bagaż w lotach krajowych.