Clover Lantern - lampka kempingowa - Think-About

Clover Lantern – lampka kempingowa

Clover Lantern to ciekawie zaprojektowana lampka kepingowa. Producent promuje ją jako współczesny odpowiednik biwakowego ogniska. Urządzenie emituje ciepłe, ambientowe światło o mocy 180 lumenów. Za jego emisję odpowiadają diody RGB Led. Standardowo lampka oferuje delikatne światło przypominające oświetlenie generowane przez ogień. Ponadto dzięki dedykowanej aplikacji, użytkownik może samodzielnie wybrać niemal dowolny kolor.

Lampka została wzbogacona o latarkę LED, również o mocy 180 lumenów. Wbudowany akumulator o pojemności 6800 mAh może być wykorzystywany w roli Power Banku. Podczas normalnego użytkowania, wystarczy on na 40 godzin pracy lampki. Ciekawostką jest konstrukcja urządzenia, pozwalająca na połączenie 4 lampek w walcowatą imitację paleniska.

Niestety gadżet nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Jego kampania w serwisie crowdfundingowym kickstarter.com przyniosła zaledwie 4 ze 120 tysięcy, niezbędnych do rozpoczęcia produkcji. do zakończenia zbiórki pozostało tylko kilkanaście dni. Najszybsi wspierający mieli szansę otrzymać Clover Lantern za 60 dolarów.

Podobnym produktem jest opisywana przez nas niedawno lampka BaseLatern. Jej kampania zakończyła się sukcesem zbiórki na poziomie 800 tysięcy dolarów. Jak widać, społeczność kickstartera ma większe zaufanie do sprawdzonej marki BioLite.

Exit mobile version