Chomp – toster, sandwich’er i gril w jednym

Chomp jest skladanym grilem, a dzięki wymiennym nakładkom można zamienić go rózniez w torter, sanwich’er badź patelnie.

ChompPo otwarciu urzytkownik ma dostęp do dwóch powierzchni grzewczych odpowiadających za grilowanie potraw, ich temperaturę na bierząco można zmieniać za pośrednictwem bocznego interfeisu. Nakładki jakie dołącza producent do zestawu umozliwiają przekształcenie go w panele grzewcze tak aby możliwe było usmarzenie jejecznicy czy naleśników. Części odpowiadające za grzanie umocowane są na specjalnych sprężnach, dzięki czemu Chomp po zamknięciu dopasowuje się do gamarytów podgrzewanych produktów.

ChompJeśli Chomp zostanie zamknięty żywność znajdująca się w jego wnętrzu zostanie automatycznie przypieczona z obu stron, ta funcja odpowiada za robienie tostów, hamburgerów lub gofrów. Wszystkie nakładki można wsuwać i wysuwac dzięki bocznym szynom, a uchwyty wystajace z Chomp’era znajdują sie poza polem podrzewania więc można je w każdej chwili użyć.

Chomp

Za interface urządzenia odpowiada dotykowy ekran LCD, dzięki któremu można zmieniać i dopasowywać tryby wedle zastosowania do konkretnych produktów i sposobu ich przyrządzenia.

Projektanci: Eric Pautz i Fernand Filippin, Brazylia.