CA7CH – miniaturowa kamera wielkości truskawki

Miniaturowa kamera pozwolić ma na łatwe i szybkie uchwycenie ulotnych chwil przez wykonanie zdjęcia bądź nakręcenie filmu, zawsze wtedy gdy nie można mieć przy sobie lustrzanki bądź brakuje czasu na wyciągnięcie telefonu. Prawdopodobnie dlatego powstał CA7CH, urządzenie niewielkich rozmiarów do nagrywania i fotografowania w jakości HD.    ca7chCA7CH ma zaledwie 1,5″, aby ograniczyć jego wielkość nie posiada on wbudowanego ekranu, a widok z kamery można podejrzeć dopiero po zintegrowaniu jej z smartfonem. Dzięki rozmiarom można do łatwo przypiąć ją do ubrania czy kasku za pośrednictwem klipsa przymocowywanego na magnes, pozwala to na zapis materiału bez użycia rąk.

Aparat wyposażony jest w matrycę 8Mpx pozwalającą na nagrywanie w jakości 1080 p przy prędkości 30 fps. Zdjęcia i nagrania przesyłane są do aplikacji za pomocą Bluetooth bądź WiFi, a stamtąd można opublikować je od razu na portalach społecznościowych lub zapisywać w chmurze aby jeszcze łatwiej dzielić się nimi ze znajomymi.

ca7ch

Dodatkowo CA7CH pozwala streamować na bieżąco dowolne momenty, wyjście do parku, surfowanie czy wspinaczkę, dzięki czemu znajomi będą mogli na bieżąco widzieć świat praktycznie oczami użytkownika. Poza tym urządzenie zostało wyposażone w mikrofon -35db oraz multifunkcyjny przycisk.

ca7chThe CA7CH App – aplikacja dedykowana do urządzenia , pozwala dodatkowo na obróbkę zdjęć i oznaczanie na nim osób czy miejsc w których zostały zrobione. Całość została stworzona z myślą o współpracy z urządzeniami mobilnymi wyposażonymi w system Android lub iOS.

ca7ch ca7ch

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , .