Boogie Board – elektroniczne karteczki

Boogie Board to specyficzna odmiana tabletu który swoją funkcjonalnością zastąpić ma karteczki do szybkich notatek. Urządzenie zostało oparte na monochromatycznym ekranie LCD rozpoznającym różne poziomy nacisku rysika. Naszkicowane informacje pozostają na ekranie do chwili wciśnięcia przycisku wymazującego.

Boogie Board (3)

Obudowa Boogie Board została wykonana z akrylu i jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Wymiary pola roboczego to 223,52 x 142,24 mm (porównywalne do połowy kartki A4) przy grubości 3,2mm i wadze 120g. Teleskopowy rysik jest ukryty w górnej części urządzenia.

Ponadto na korzyść rozwiązania mają przemawiać: możliwość obsługi niemal dowolnym twardym przedmiotem który nie porysuje ekranu, akumulator 3v który nie wymaga wymiany przez cały okres działania, praktyczna oraz odporna na uszkodzenia budowa.

 Boogie Board

Producent zaleca umieszczenie Boogie Board w miejscach w których może zastąpić popularne stickery – np na lodówce lub drzwiach – produkt ma być również przydatny na zakupach w biurze czy samochodzie.

Zapowiedziany został szereg usprawnień w przyszłych modelach, takich jak: wymazywanie selektywne, zasilanie energią słoneczną

Cena: 115 zł