B@jery [33] … bo pić trzeba z czegoś fajnego

Pamiętam że moja mama zostawiała „słoiczki” po Nutelli bądź musztardzie, jako szklaneczki do picia tzw. musztardówki. Jednakże fajnie jest wyciągnąć z szafki coś niebanalnego przykładowo:

szklankę z mapą Twojego miasta

cena: 15 Dolarów

szklanka_mapa_miasta

Szklanka przeznaczona do piwa, po kilkukrotnym napełnianiu może zapoczątkować wspominki bądź stać się impulsem do kolejnego spotkania.

 

szklankę – czaszkę

cena: ok. 19 PLN

szklanka_czaszka

Po wlaniu napoju, specjalnie wytłoczone szło ujawnia czaszkę. Z każdym kolorowym napojem wyglądać będzie mrocznie, natomiast moim zdaniem naprawdę obłędnie wygląda z kolorowymi drinkami np. zielono – niebieskimi.

 

szklanki z recepturami drinków

cena: 8 Dolarów

szklani_z_przepisem_na_drinka

Fajne, unikalne grafiki i dodatkowo przepisy na drinki. Więc jeśli chcecie zadziwić znajomych nie trzeba szukać książki w recepturami bo mamy je pod ręką, zarówno proporcje jak i przygotowanie.

 

kuszące szklanki z torsami

cena: ok 35 PLN

szklanki_mężczyzna_kobieta

Słyszałam teorię, że butelka Coli przypomina swoimi proporcjami sylwetkę kanonu kobiecego piękna, obowiązującego w danym kraju. Jeśli sylwetka ma pozytywnie wpływać na napoje to można posilić się o jeszcze bardziej dosłowne odwzorowanie.

 

szklanki z wierzchołkami gór

cena: 50 Dolarów (2 sztuki)

szklanki_z_górą

Pijąc z takiej szklanki nikt z pewnością nie powie „widzę dno” ale widzę początek góry… lodowej?  Oby tylko przy swoim trunku nie utonąć.

 

szklanki dla fanów Gry o Tron

cena: ok. 55 PLN/sztukę

szklanki_gra_o_tron

Fanowskie szklanki, to dla każdego maniaka hitowego, ważny punk na liście „koniecznie mieć”. HBO wypuściło kieliszki i szklanki sygnowane godłami rodów z serialu – Gra o Tron.

 

szklanki z emot-ikonkami

cena: 3,99 Dolara

szklanki_emotikony

Jeden uśmiech wyraża więcej niż tysiąc słów… Jedna emot-ikona też!

 

szklanki z… kontrowersyjnymi grafikami

cena: 12 Dolarów

szklanki_z_sikającymi_grafikami

Jeśli nie przeszkadzają wam grafiki sikających ludzi, dzieci i zwierząt…to z pewnością mało osób powie: „ja też takie mam” 🙂

Posted in Archiwalne, B@jery and tagged , , , , .