B@jery [40] – do walki z jesienią

Zapowiada się naprawdę paskudna jesień. Taka bez kolorowych liści i spacerów po parku. Ogólnie to zimno, mokro i ciemno. Rozsądny Geek jest przygotowany na takie sytuacje. Przedstawiamy obowiązkowy zestaw na jesień.

1 Najlepszy koc na świecie – 89 złotych [4gift.pl]
koc-z-rekawami18
Podobno najlepszym kocem na świecie, jest koc z rękawami. Pozwala on na przerobienie dowolnej osoby w cieple burito radości,bez potrzeby krępowania ruchów. Rozwiązanie powinno być znane entuzjastom serialu The Big Bang Theory. Dokładnie taki koc Penny podarowała Leonardowi, gdy ten wybierał się na biegun.

2 Nieprzydatny ale ładny kominek – 179,95 dolara [hammacher.com]
mini-kominek-dhb
Nie stać Cie na prawdziwy kominek? Nie mamy dobrych wieści, bo jego marna namiastka też będzie strasznie droga. Palenisko umieszczone między dwoma szybami, wygląda całkiem nieźle. Zaradny geek w jesiennym nastroju, może wybrać tańszy wariant w formie znicza.

3 Symulator słońca – 139,95 dolara [hammacher.com]

symulator_slonca
Skoro jesteśmy już przy rzeczach, których nie możemy mieć, warto spojrzeć na sztuczne słońce. Generalnie jest to radio-budzik z funkcją budzenia za pomocą oświetlenia. Dostosowane światło ma skutecznie imitować wschód słońca. Świecenie sobie w oczy nocą, może przywołać ciepłe wspomnienia rodem z więzienia NKWD na Łubiance.

4 Zaparzacz z jesiennym pupilem – 44-49 złotych [4gift.pl]

zaparzaczka-do-herbaty-hipcio4 zaparzaczka-do-herbaty-leniwiec4 zaparzaczka-do-herbaty-manat5
Odpowiednio często podawane, gorące napary, dają realną szansę na przetrwanie jesiennych smutków. Aby było nieco weselej warto sięgnąć po zaparzacz z pupilem. Typowo jesienne zwierzaki to: leniwiec, manat i hipopotam.

5 Rynnowy odproblemiacz – 1 299 złotych [electro.pl]

looj
Macie ochotę aby wszyscy się od was odproblemili? Pozbycie się problemu zapchanych rynien do tanich nie należy. Jednak stanie z kijem na dachu podczas ulewy, uzasadnia wydanie większej kwoty. Marka iRobot ma w swojej ofercie robota looj. Sprzęt jeździ w rynnie na gąsienicach, a jego sterowanie odbywa się za pomocą pilota.

6 Depresyjny namiot – 60 dolarów [japantrendshop.com]

sleeping-dome-head-tent-hydration-warm-1
Potrzebujecie niewielkiej i ciepłej przestrzeni w której możecie się ukryć przed światem? Proponujemy zbudowanie namiotu z poduszek. No chyba, że już nie mieszkacie z rodzicami… Wtedy polecamy japoński namiot na głowę. Nazwa doskonale odzwierciedla zasadę działania. Producent uważa, że spanie w takim namiocie (skutecznie was przydusi? otóż nie.) pozwoli odpocząć w atmosferze przyjaznej dla skóry. Namiot posiada też kieszonkę na smartfona, żeby można było bardziej wymownie nie odbierać telefonów.

7 Podgrzewane kapcie – 59 złotych [4gift.pl]

kapcienausb
Prawdziwa jesień jest wtedy kiedy marzną stopy. Jak nie masz podgrzewanej podłogi to masz zimne stopy – takie jest życie. Na pomoc przychodzą podgrzewane kapcie USB. Kable są ukrywane w sprytnej kieszonce na suwak. Dzięki temu można je wykorzystywać również bez pobliskiego laptopa czy komputera.

8 Ogrzewane fotele do auta – 20,99 dolara [amazon.com]

podgrzewacz_fotela
Marzysz o samochodzie z webasto, albo podgrzewanych fotelach. Wiara i nadzieja wskazuje na to, że nie jest to jeszcze prawdziwa jesień. Jeśli zmiana auta nie wchodzi w grę, możesz zakupić podgrzewacz fotela za 20 dolców. Ciepłe pośladki potrafią złagodzić efekty jesiennej depresji.

Posted in Archiwalne, B@jery and tagged , , , , .