B@jery [39] – Minecraft

Minecraft to prawdziwy fenomen wśród gier. Prosta grafika została tu połączona z niezwykłą mechaniką. Tytuł jest przystępny, ale bardziej zaawansowanym graczom pozwala na rozwinięcie swojej pomysłowości. Nic dziwnego, że mimo upływu lat, gra może pochwalić się silną społecznością fanów. Przedstawimy kilka ciekawych gadżetów inspirowanych grą.

1 Wycinacz do ciastek (thinkgeek)

minecraft_cookie_cutters
Jeden z najfajniejszych gadżetów inspirowanych grą Minectraft. Praktyczny zestaw służy do przygotowywania ciasteczek w pikselowym stylu. Pięcioelementowy pakiet obejmuje kształtki: axe, sword, player, cookie, Creeper. Cena wynosi 19,99 dolara.

2 Pluszowy Creeper (toys4boys)

creeper-minecraft-dzwiekowy-pluszak

Bardzo nietypowe połączenie, idealne do traumatyzowania najmłodszych. Creeper jest współczesnym odpowiednikiem Buki. Niepokojący, paskudny i zdolny do skrzywienia psychiki. Prezentowany pluszak wyposażono w odtwarzacz emitujący „naturalne” dźwięki Creepera. Licencjonowany gadżet wyceniono na 129 złotych.

3 Świat do składania (fanatyk)

swiat-deluxe

Jeśli klasyczny Minecraft wydaje się zbyt mainstreamowy, możemy sięgnąć po fizyczną wersję gry. Zestaw pozwala na złożenie z papieru bloków oraz postaci ze świata Minecrafta. Trzeba przyznać, że jest to rozrywka dla największych entuzjastów. Zestaw składający się z 90 elementów wyceniono na 133 złote.

4 Plecak (fanatyk)

plecak-minecraft

 

Mówi się, że likwidacja gimnazjów spowoduje znaczny spadek ilości graczy w Minecraft. Niezależnie od nazwy szkoły, młodzi adepci pikselowego świata mogą zainteresować się plecakiem z minecrafta. Pełen zadruk obejmuje zewnętrzną część materiału jak również wnętrze kieszeni. Plecak o wysokości 44 cm wyceniono na 120 złotych.

5 Kostka ziemi (fanatyk)

kostka-ziemia

Stosunkowo łatwo znaleźć ciekawe pluszaki z gry Minecraft. Jednym z bardziej interesujących jest bloczek ziemi. Niestety kostka ma jedynie 19 cm przez co nie posłuży nam jako pufa. Właściwie prawdopodobnie nadaje się jedynie do wykorzystania w roli ozdoby. Cena gadżetu to 45 złotych.

6 Rysik – kilof (thinkgeek)

minecraft_pickaxe_touchscreen_stylus

Miniaturowy pickaxe może posłużyć w roli rysika. Stylowy gadżet jest kompatybilny z ekranami pojemnościowymi. Zgodnie z zapewnieniami producenta, smartfon może być obsługiwany dowolną stroną kilofu. Cena wynosi 19,99 dolara.

7 Lampka – ruda diamentów (thinkgeek)

minecraft_light-up_diamond_block_inhand

Diamond Ore w postaci lampki nocnej prezentuje się nadzwyczaj okazale. Naturalnie wyglądający bloczek oferuje 3 intensywności świecenia. Autentyczność podkreśla fakt, że rozświetlają się jedynie niebieskie elementy. Fajne i gustowne! Cena wynosi 19,99 dolara.

8 Pochodnia (thinkeek)

Pochodnia czyli Torch z gry Minecraft w bardzo użytecznym wydaniu. Gadżet może pracować w roli elektrycznej latarki o dość słabym ale urokliwym oświetleniu. Całość jest zasilana przez 3 baterie AAA. Licencjonowana pochodnia kosztuje 24,99 dolara.

minecraft_wall_torch_inhand

9 Czerwona pochodnia (thinkeek)

iminecraft_redstone_torch

Redstone Torch to alternatywa dla klasycznej pochodni. Podobnie jak w świecie Minecrafta jest to sprzęt bardziej zaawansowany od tradycyjnego wariantu. Czerwona pochodnia to wpinana do gniazdka, ładowarka USB z czerwoną żarówką LED. Pochodnia oferuje dwa gniazda USB. Niestety udało nam się znaleźć jedynie wariant przeznaczony do amerykańskich gniazdek. Koszt gadżetu to 29,99 dolara.

Posted in Archiwalne, B@jery and tagged , , .