B@jery [34] – na lądzie, na wodzie i w powietrzu… przemieszczaj się z klasą

Przyszłość nadeszła, może nie jest tak futurystyczna jak zakładana w filmie „powrót do przyszłości” ale na pewno nikt wtedy nie spodziewał się takich rozwiązań:

 

RocketSkates R10

cena: 678 USD

ACTON_R10_RocketSkates

Samobieżne, 3-kołowe RocketSkates to sprzęt, który może przywrócić popularność wrotek i rolek z lat 90. Jeśli dobrze opanujemy technikę, możemy poruszać się na nich po całym mieście bez potrzeby zdejmowania.

 

Airboards

cena: około 2,5 tys PLN

Airboards

foto: theairwheel.com

Jeśli mamy przeszkadza walka z krawężnikami, powinny zainteresować nas Airboards. Oszczędni mogą zakupić naprawdę tanie sztuki w azjatyckich serwisach aukcyjnych. Dwukołowa deska, działa podobnie jak segway, ale możemy ją łatwo zabrać np do pracy.

 

Hoverboard

cena: około 3 775 USD

Hoverboard

Prawdziwi fani powrotu do przyszłości, będą rozczarowani taką Hoverboard. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, deska z kołem ma jedną zaletę – naprawdę działa i to w każdych warunkach.

 

Scrooser Scooter

cena: 3 920 USD

scrooser_scooter

Dziwne połączenie BMX’a, hulajnogi i offroadowego skutera elektrycznego. Dzięki temu jednośladem możemy poruszać się zarówno chodnikiem jak i jezdnią – wygodne i wpasowujące się w trendy.

 

Martin Jetpack

cena: 150 000 USD

Martin_Jetpack

Rozwiązanie dla tych którzy miejskiego smarta wolą zastąpić Nisanem Patrolem – czyli bez kompromisów. Sprzęt jest trochę większy niż klasyczne wyobrażenie plecaka rakietowego, warzy tyle co motocykl i nie pozwala lądować bez spadochronu – ale kto by się przejmował szczegółami, mając do dyspozycji takie cacko!

 

Flyboard

cena: 18 000 PLN

Flyboard

foto: diacomplert.com

Buty Flyboard nie są zupełną nowością. Zupełnie nowy sposób ekstremalnego wypoczynku, stał się ważną atrakcją wielu kurortów. Co prawda nie służą do przemieszczania się, ale dają wiele satysfakcji z wodnych ewolucji.

 

 

The x2 Sport Underwater

cena: około 1 400 USD

sport_under_3

X2 czyli sposób na zostanie podwodnym superbohaterem! Dwa silniczki rozpędzą nas do 10 km na godzinę – sprawdzą się od strony praktycznej jak również czysto zabawowej.

 

HOVERBOARD by ZR

cena: 5 850 USD

HOVERBOARD_ZR

Hovervoard ZR to właśnie to co wyjdzie nam połączenie z klasycznej Hoverboard i Flyboard. Mniej akrobacji, ale większe prędkości – taka podniebna alternatywa dla skutera wodnego.

Posted in Archiwalne, B@jery and tagged , , , , , , , , .