B@jery [32] – Muzyka w moich uszach

Lubicie kiedy wasz zestaw audio przyciąga wzrok? Jeśli tak, to pewnie myślicie o jakiś fajnych słuchawkach nausznych. Tymczasem naprawdę niesamowite i zdrowo pokręcone potrafią być słuchawki douszne i dokanałowe. Wybraliśmy dla was kilka bardzo ciekawych propozycji. Przyjęliśmy tylko dwa kryteria – zaskakujące wzornictwo oraz wbudowany mikrofon.

 

Thumbs Up Zip Style

cena:  41 złotych

Thumbs Up Zip Style

Słuchawki plączą się jak sznurowadła? Kup słuchawki z zamkiem błyskawicznym. Pierwsze sztuki powstały zapewne jako zabawny gadżet gdzieś w odległych krajach azjatyckich. Teraz wygodny pomysł docenia coraz więcej poważnych producentów. Oczywiście zasuwane słuchawki, dostępne są w kilkunastu wariantach kolorystycznych.

Munitio Nines GLD Tactical

cena:  169 dolarów

Munitio Nines GLD Tactical 9mm Earphones
Ekscentrycznie – czyli dziwnie i na bogato. Jak inaczej opisać pomysł wsadzania sobie do uszu pozłacanych nabojów? Nie zabrakło również wystrzałowych słuchawek w wersji posrebrzanej i malowanej farbą piecową. Kaliber 9mm ma nie tylko szokować wyglądem ale zadowolić również wymagających użytkowników (neodymowe magnesy, pozłacane styki).

ART AP-B21

cena:  100 złotych

ART-AP-B21

Słuchawki Bluetooth o totalnie nietypowej konstrukcji. Zamiast ciężkich nauszników mamy moduł zakładany na szyję. Więcej miejsca na elektronikę to więcej funkcji.
Korzystając z zestawu od ART nie tylko przyciszymy i pogłośnimy muzykę, ale również zmienimy piosenkę, wstrzymamy odtwarzanie czy odbierzemy rozmowę. Do AP-B21-S bez problemu
podłączymy dwa urządzenia jednocześnie, a o przychodzącym połączeniu poinformują nas wibracje.

Muzzio Cutedocks

cena:  20 złotych
Muzzio Cutedocks (2)

Cała seria słuchawek z najbardziej uroczymi zwierzaczkami, dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Do wyboru mamy biedronki, pszczółki czy pandy. Nam najbardziej przypadł do gustu model ze świnką, gdzie na jednej słuchawce jest ryjek, a na drugiej… szyneczka.

AudioMaster Building Block

cena:  130 złotych

h-28410_building_bricks_earphones

Klocki podobne do LEGO w uszach, muszą wyglądać naprawdę dziwacznie. Zastanawiamy się czy są kompatybilne z którymś popularnym zestawem klocków. Takie połączenie dało by niesamowite możliwości ludziom o plastyczniej wyobraźni.

LightForFun

świecace-słuchawki

cena:  48 złotych

Wszystko co świeci, daje więcej radości. Co prawda świecące słuchawki douszne nie przydadzą się na imprezie, ale doskonale sprawdzą się podczas wieczornych spacerów. Rozwiązanie może zainteresować osoby uprawiające sport nocą, kiedy widoczność jest bardzo istotna. Nie jest to jedyny model świecących słuchawek, ale jeden z niewielu, który nie wykorzystuje technologii LED. Dzięki temu światło oświetlenie nie jest punktowe, lecz równomiernie rozprowadzone po kablu.

Solid Alliance

cena:  45 dolarów
Solid Alliance

Zestawienie jakiegokolwiek dziwacznego sprzętu nie mogłoby się obyć bez chociaż 1 produktu z japońskim rodowodem. Oto są słuchawki imitujące sushi! Ale nie tylko, do uszu możemy wetknąć również banana, śrubę, muchomorki czy katanę. Co istotne, słuchawki są bardzo starannie wykonane!