B@jery [14] – Make B@jery Easier

Ostatnie w tym roku B@jery mogą wydawać się szafiarską (modne ostatnio słowo) pomyłką jeśli popatrzymy na tytuł. Otóż nie. B@jery zamykają rok z najciekawszymi propozycjami dla fanów nowinek, które zostały zawarte w ubraniach. Z racji zimy szczególnie polecamy rękawiczki, czapki i nauszniki dla osób, które nawet w kilkunastostopniowy mróz nie potrafią oderwać się od telefonów i tabletów.

 

Ciepłe słuchawko – nauszniki

cena: 19,99 £

nauszniki

Oczekiwanie na autobus w mroźny poranek czy stanie w kolejce do stoiska z gorącą kawą – nic tak nie uprzyjemni tego, jak właśnie muzyka. Aby nie rezygnować z ulubionych piosenek na rzecz czapek i kapturów przedstawiamy ciepłe nauszniki, w które wbudowany jest zestaw słuchawkowy. Wysokiej jakości sprzęt został „zapakowany” w dzierganą tkaninę. Wejście audio ma 3,5mm, więc pasuje zarówno do iPhona, Blackberry, Nokii, Samsunga, walkmanów, odtwarzaczy mp3 czy discmanów. Do słuchawek załączony jest również wbudowany mikrofon, aby w każdej chwili móc odebrać nadchodzące połączenie. Nauszniki występują w trzech wariantach kolorystycznych.

[slideshow_deploy id=’11496′]

 

Czapkosłuchawki

cena: 24,99£

czapa

Nauszniki z wbudowanymi słuchawkami możemy szczerze polecić wszelkim damom, które dbają o swoją fryzurę 365 dni w roku. Poniżej przedstawiamy alternatywę dla nauszników – czapkę. Wbudowane słuchawki pozwalają cieszyć się muzyką podczas uprawiania sportów, spacerów, ale przede wszystkim są bardzo ciepłe. Nie należy martwić się o pranie – słuchawki można odczepić, a czapkę wyprać niczym zwykłe, bawełniane nakrycie. Występuje w kilku wersjach:

[slideshow_deploy id=’11502′]

  • Pasmo: 20Hz – 20KHz
  • Maksymalna moc wejściowa: 40mw
  • Moc: 112 DB/MW
  • Wejście: 35m
  • Długość kabla: 110cm

 

Koszulki PMS suits you

cena: od 89zł

pms00

Nic tak nie przykuwa wzroku jak ciekawy napis. PMS suits you zaczynało budowanie swojego wizerunku od serii koszulek z napisami – „es tut mir leid”, „london paris new york warsaw”, czy „bez pierdół”. Obecnie 3 młode projektantki rozszerzyły kolekcję o serię tunik i czapek, i zapowiadają kolejne projekty. Ubrania skierowane są do odbiorców płci męskiej i żeńskiej. Gratka dla każdego fana B@jerów, który choć trochę interesuję się tematyką modową.

[slideshow_deploy id=’11521′]

 

Rękawiczki Bluetooth

cena: 49,99£

blue

Ciepłe rękawiczki wygrywają nawet z największą chęcią używania telefonu podczas zimy. Naprzeciw oczekiwaniom zmarzniętych konsumentów, którym często wypadają telefony z rąk odzianych w rękawiczki, stworzono rękawiczki Bluetooth. Ich największą zaletą jest wbudowany mikrofon i słuchawka w palce rękawiczek. Wygląda to zabawnie, bo przypomina zabawy z dzieciństwa przy użycia „niby” telefonu. Nie trzeba wyjmować aparatu z kieszeni aby odebrać nadchodzące połączenie. Wystarczy kciuk i mały palec.

Rękawiczki występują w kolorze szarym i czarnym, mają wbudowaną baterię, ładowaną przez USB. Mogą być prane chemicznie.

[slideshow_deploy id=’11508′]

 

Koszulka – Gitara Elektryczna

cena: 29,99£

gitara4

Fanatycy gitary i gitarowych brzmień dostali w końcu alternatywę dla koszulek z podobiznami zespołów. James Hetfield nie powstydziłby się koszulki, która pozwalałaby mu grać kiedy tylko chce – oglądając telewizję, spacerując, gotując albo spędzając czas z resztą zespołu. Koszulkę wyposażono w mini-wzmacniacz oraz pokrętła do regulacji głośności. Do prawidłowego działania koszulki są wymagane 4 baterie AAA. Koszulka występuje w 3 rozmiarach i dwóch wariantach: gitara oraz perkusja.

[slideshow_deploy id=’11515′]