Bestsellery z Action – hity cenowe czy badziew?

Na półkach Action asortyment jest naprawdę różnorodny. Przy okazji każdej wizyty udaje mi się upolować coś ciekawego w dobrej cenie. Jakie bestsellery z Action warto kupić?

Bywasz czasem w Action? Jeśli tak, z pewnością masz tam swoje ulubione produkty. Co warto kupić w tym sklepie? Poniżej wybrałam najciekawsze urządzenia, które mają naprawdę dobre ceny. Jednak nie zawsze koszt powinien być głównym argumentem, przemawiającym za zakupem danego sprzętu. Postanowiłam więc przejrzeć asortyment sieci Action i porównać oferowane tam sprzęty do podobnych urządzeń z tej samej półki cenowej, jednak od popularnych producentów. Kto wyszedł korzystnie na tym porównaniu? Odpowiedź wcale nie jest taka oczywista.

Co warto kupić w Action?

Tanie i dobre – czy to oksymoron? Sieć Action niejednokrotnie udowodniła, że to możliwe. Postanowiłam przyjrzeć się asortymentowi Action bliżej i sprawdzić, czy każdy sprzęt z tego popularnego sklepu jest wart zakupu.

Przy okazji zachęcam do przejrzenia moich znalezisk z Amazon – są równie niedrogie, co funkcjonalne. Przeglądałam też asortyment AliExpress i tam również udało mi się wyszukać kilka perełek zakupowych.

Żelazko parowe Tristar

Żelazko Action

To żelazko ma 2000 W – całkiem przyzwoicie, zważywszy na cenę. Producent zapewnia, że ma taki wyrzut pary, iż można też używać go w pionie. Czy rzeczywiście? Trudno ocenić, jednak muszę przyznać, że byłabym bardzo zaskoczona. To żelazko kosztuje bowiem tylko 49,95 zł. Jednak dopłacisz niewiele więcej i za 67 zł kupisz Clatronic DB 3703 263855.

Szklany czajnik Home Essentials

czajnik Action

Kosztuje 69,95 zł, co czyni go naprawdę tanim szklanym czajnikiem. W dodatku jest bezprzewodowy – by zagotować wodę, wystarczy odstawić go na specjalną bazę. Ma filtr antywapienny i kolorowe podświetlenie LED. Za takie pieniądze nie potrzebuję niczego więcej. Z drugiej strony nawet taniej kupimy czajnik MPM MCZ-85/G1 – za 54,99 zł. O tym, dlaczego ufam tej marce, pisałam w tym artykule.

Klimator Nor-Tec

klimator Action

Klimator to urządzenie chłodzące, które może stanowić ciekawą propozycję dla osób z ograniczonym budżetem i przestrzenią. Szerzej opisałam go w tym artykule. Jeśli potrzebujesz kompaktowego rozwiązania na upalne dni – biegnij do Action. Ten klimator kosztuje tam bowiem tylko 239 zł. Warto jednak wiedzieć, że da się jeszcze taniej. Nie wierzysz? Zerknij na ten klimator.

Blender Tristar

blender action

Trzeba przyznać, sprzęt kuchenny bywa w Action naprawdę tani. Nie inaczej jest w przypadku tego blendera – kosztuje zaledwie 59,95 zł. Co otrzymujemy w tej cenie? Pojemność 500 ml oraz 2 prędkości. Przyzwoicie, jak dotąd. Wątpliwość budzi jedynie moc tego sprzętu – ma 180 W. Czy to wystarczająco, by zblendować składniki koktajlu? Ja jednak w tym przypadku zostanę przy sprawdzonych producentach. Wybrałabym np. ten blender marki Bosch. Jest co prawda dwukrotnie droższy, jednak przynajmniej prawdopodobnie się nie zawiodę.

Rozdrabniacz kuchenny Home Essentials

rozdrabniacz Action

Za 49,95 zł możemy mieć niewielki, poręczny rozdrabniacz. Ma pojemność 500 ml – czyli w sam raz. Za rozdrabnianie odpowiadają 2 ostrza. Producent przekonuje, że urządzenie poradzi sobie nawet z orzechami. Ma 250 W, czyli nieco więcej niż wspomniany wyżej blender. Czy to wystarczy? Być może. Za tą cenę warto się przekonać. Nie podoba mi się tu jedynie design. Wolałabym więc np. taki rozdrabniacz – kosztuje tyle samo, a jest dużo ładniejszy.

Koniecznie zerknij też na: Szatkownica Thermomix TM5 i TM6 – tanio? Da się!