BBQ Dragon – rozpalarka do grilla

Słońce prażące za oknem coraz częściej daje okazję na zorganizowanie grilla. Dla wszystkich niecierpliwych miłośników kuchni na świeżym powietrzu pragniemy przedstawić BBQ Dragon.

BBQ Dragon

Urządzenie działa podobnie jak suszarka wdmuchując powietrze w celu dostarczenia większej ilości tlenu i przyczyniając się tym samym do rozpalenia opału. Producent zapewnia iż uzyskanie upragnionego efektu jest o wiele szybsze niż przy zastosowaniu komina. BBQ Dragon ma okazać się również znakomitym rozwiązaniem gdy ktoś zechce rozpalić grilla gdy zrobi się już chłodniej.

BBQ Dragon

Urządzenie składa się z dmuchawy umieszczonej na wysięgniku z klipsem, pozwala on na przypięcie całości przykładowo na rant grilla. Poza tym BBQ Dragon wyposażony został w pokrętło regulujące moc dmuchawy, dzięki czemu użytkownik będzie mógł sterować mocą strumienia powietrza. Zasilanie urządzenia ma odbywać się za pomocą 4 baterii AA.

BBQ Dragon

BBQ Dragon dostępny jest do nabycia za pośrednictwem kickstartera, suma jaką należałoby wesprzeć projekt to minimalnie 40 dolarów.

BBQ Dragon