B@jery – it’s summer time!

Słońce przygrzewa coraz mocniej? To znak, że czas na ciepłe dni! Przenośne wiatraczki, chłodzące napoje i odjechane gadżety, czyli wszystko co może wam się przydać na najbliższe dni.

Odjechane koła do pływania i pontony

Koło dmuchane Usta – 129,99 złotych
Koło dmuchane Skrzydła Anioła – 81,23 złotych
Ponton Flaming – 96,10 złotych
Ponton Jednorożec – 139,61 złotych

Lada moment będzie można wskoczyć do basenu, jeziora czy morza. O ile lepiej jest zrobić to w niebanalnym stylu! Producenci prześcigają się w wymyślaniu zjawiskowych, dmuchanych zabawek. Dobrym pomysłem jest zamówienie ich zawczasu, zanim nie poznikają ze sklepów.

Wiatr we włosach z mini wentylatorami

Nemo Wiatraczek – 34 złote
Baseus – 49,99 złotych
Cilio Ventoboy – 53,89 złotych
Wentylator bąbelkowy – od 84,99 złotych

Gdy słońce nakręci już temperaturę na maxa, to warto mieć pod ręką coś co nas ochłodzi. Przenośne mini wentylatory to świetne gadżety na taką sytuację. Nie są to potężne urządzenia, ale na pewno przyniosą trochę ulgi. Szczególne zastosowanie znajdą w środkach komunikacji zbiorowej – autobusach, pociągach i samolotach.

Jak rozrywka na kocyku, to gry planszowe

Rzuć Na Tacę – 42,79 złotych
Eksplodujące kotki – 60,90 złotych
Sen – 32,90 złotych
Dobble – 38,90 złotych

Niewielkie gry planszowe są świetnym wyborem na wypoczynek w plenerze. Można je bez problemu schować do torby, a później rozegrać partyjkę na kocu czy leżaku. Na rynku mamy dużo ciekawych propozycji. Podpowiadamy kilka naszych ulubionych, które nie raz sprawdziły się zarówno na plenerowych spotkaniach oraz po prostu na plaży.

Niech napoje będą chłodne

Chłodzący kubek – 36,20 złotych
Hydro Flask Cooler Cup – 119 złotych
Usams – 163,02 złotych
Emsa Flow Bottle – 153,10 złotych

Co to za relaks bez chłodnych napojów? Fajnie, że na rynku pojawiają się coraz to ładniejsze gadżety, dzięki którym możemy dłużej utrzymać niską temperaturę drinków, herbat czy soków. Trzeba tylko znaleźć jeszcze sposób na przymocowanie papierowej parasolki i plaża jest nasza.

Nad wodę marsz

Jobe skuter podwodny – 3 610 złotych
Tm Toys dmuchane kłody – 59,99 złotych
Świecące Frisbee – 43,90 złotych
KHXJYC Trampolina wodna – od 3 025,24 złotych

Woda będzie już teraz tylko cieplejsza. Aby spędzić w niej więcej czasu, bez narzekania na nudę, warto znaleźć jakieś urozmaicenie. Szukając czegoś bardziej niebanalnego natknęliśmy się na wiele fajnych pomysłów. Niestety na kilka z nich trzeba przygotować większy budżet, jednak z pewnością dostarczą sporo niezapomnianych wrażeń.

Warto również zatroszczyć się o nieprzerwany dostęp do energii, korzystając z ładowarek z panelami solarnymi.

Małgosia Tomaszewska"> Małgosia Tomaszewska
Redakcja

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko co nas otacza, jest niesamowite.