B@jery [31] – Etui do iPhone

Rabbit Ears Silicone Case

cena:  4,30 Dolarów

bunny_ears_amplifier_iphone

Sylikonowa obudowa z króliczymi uszami, zwiększy głośność odsłuchiwanej muzyki, wykorzystując rozwiązanie pasywne. Nie jest to jedyny wariant – producenci oferują również uszka innych zwierzątek…

thumbsUp!

cena: 87 PLN

thumbsUp!

Nerwy w drodze do pracy? Warto sprawić sobie folię bąbelkową w formie etui na iPhone 5. Zadba o telefon i nerwy.

 

PAPERBACK

cena: 7,95 Dolarów

PAPERBACK

Oczywiście w telefonach mamy aplikacje do notatek, jednakże Ci którzy wolą magię papieru i ołówka mogą liczyć na PAPERBACK. Karteczki można przykleić bezpośrednio na tył obudowy smartfona, a następnie za pomocą ołówka nanosić na niego wszelkiego rodzaju notatki. Karteczki dostępne są w formatach dostosowanych do dwóch najnowszych odsłon iPhone. Producent oferuje kilka kolorów karteczek.

 

YoBrush

cena: 9,99 Dolarów

YoBrush

 

Internet potrafi odmienić życie. Przykładowo możemy zakupić szczotkę do włosów, w formie etui do iPhone 5/5s. Osoby, które chcą przy pomocy telefonu rozczesywać włosy, mają do wyboru 5 kolorów: czarny, różowy, zielony, błękitny i fioletowy.

 

Abacus

cena: 23,92 Euro

Abacus

Zapomnieliście kalkulatora na egzamin? Żaden problem, zawsze można nosić ze sobą etui z liczydłem. Trochę wprawy i podstawowe równania matematycznie, nie sprawią najmniejszych problemów. Nie ucierpi na tym również bateria smartfona. Liczydło pasuje na iPhone 4 / 4s.

Retro Game Cases

cena: 16,95 - 25 Dolarów

retro_game_cases

Powiew atrakcji z dzieciństwa. Kiedy bateria się rozładuje, gra decyzyjna bądź labirynt uratują nas przed nudą. Etui dostępne na iPhone 5.

TaskOne G3 Pro

cena: 100 Dolarów

TaskOne_G3_Pro

Masz telefon przy sobie – masz Multi Tool przy sobie. W tej obudowie na iPhone 5/5s, mieszczą się 22 narzędzia ze stali nierdzewnej dzięki którym, możliwe będą proste czynności takie jak odpiłowanie czy odkręcenie czegoś.

Posted in Archiwalne, B@jery and tagged , , , , , , , .