Adorn – podkład cyfrowo dopasowywany do cery

Adorn to urządzenie, które jest ciekawą odpowiedzą na potrzeby wielu kobiet. Zasadniczo producenci podkładów i korektorów oferują naprawdę szeroką paletę odcieni. Nie ma jednak możliwości aby objęła ona swoim zakresem wszystkie karnacje. Co więcej odzień skóry u jednej osoby, potrafi się zmienić wielokrotnie w ciągu jednego roku. Adorn zeskanuje cerę, a następnie stworzy podkład, który uczyni makeup maksymalnie naturalnym.

Adorn (1)

Twórcy gadżetu zapewniają, że podkład będzie nie tylko dopasowany, lecz również wysokiej jakości. Skład opiera się na naturalnych elementach, takich jak ekstrakt z jęczmienia czy olej kiełków pszenicy, podobnie sprawa wygląda w przypadku zastosowanych barwników. Zestaw ma być całkowicie wolny od siarczanów, zapachów syntetycznych, ftlatanów, parabenów czy produktów modyfikowanych genetycznie.

Adorn (3)

Użytkowniczka może również zdecydować o poziomie matowości i krycia podkładu, wybierając jeden z kilku poziomów.

Adorn (1)

Urządzenie jest wodoodporne, a wymiana wkładów ma być prosta i intuicyjna. Producent oferuje kilka wariantów kolorystycznych gadżetu. Aktualnie Adorn dostępny jest w przedsprzedaży, w obniżonej cenie 139 dolarów.

Adorn (4)