ACPAD – cyfrowe efekty dla gitary klasycznej

Trudno samemu stworzyć, pełną kompozycję, dysponując jednym instrumentem. Najłatwiej mają klawiszowcy, dysponujący zestawami sampli dźwiękowych w keyboardach. ACPAD to urządzenie, które podobne możliwości ma oferować gitarzystom – klasycznym i akustycznym.

Prosta nakładka, została wyposażona w szereg przycisków oraz paneli dotykowych. Całość rozpoznaje siłę nacisku oraz proste gesty. Dzięki temu użytkownik może zaprogramować pożądane dźwięki, a następnie dowolnie manipulować nimi podczas gry. Funkcja zapisywania pętli, pozwoli również na wcześniejsze utworzenie serii efektów, a następnie odtwarzanie jej już podczas gry.

ACPAD (3)

System do pracy wymaga współpracy z urządzeniem wyposażonym w głośniki. Może być to zarówno komputer jak i smartfon. Po za tym urządzenie jest w pełni niezależne i nie wymaga dodatkowych akcesoriów.

ACPAD (1)

Trwająca w portalu kickstarter.com, kampania crowdfundingowa, wielokrotnie przekroczyła zakładaną kwotę finansowania. Aktualnie prawo do otrzymania własnego ACPAD daje wpłata na poziomie 249 dolarów. Pierwsze nakładki trafią do użytkowników już w czerwcu nadchodzącego roku.

ACPAD (2)