Zestaw designerskich urządzeń USB od Franklin&Marshall

Na portalu Desall.com zorganizowany został konkurs którego celem było przygotowanie projektów produktów marki Franklin&Marshall w kilku kategoriach zgodnych z hasłem „Franklin & Marshall goes geek”. Prezentujemy kilka najciekawszych pomysłów któe pojawiły się podczas konkursu.

USB Ring

USB Ring 1

Pendrive USB w formie pierścionka to ciekawe rozwiązanie szczególnie dla zakochanych osób oraz tajnych agentów. W dzisiejszych czasach niektóre dane warto trzymać wyłącznie dla siebie. Można zabrać go w sposób niezauważony praktycznie wszędzie, posiada mechanizm który pozwala na otworzenie urządzenia jedną ręką.

USB Ring 2

USB Hub

USB Hub 1

Hub USB firmowany przez Franklin&Marshall charakteryzuje się designerskim wyglądem T-shirt’u. Cztery wejścia wtyczki USB 3.0 oraz możliwość regulacji kabla podpinanego do komputera sprawiają, że oprócz wyglądu urządzenie jest również funkcjonalne.

USB Hub 2

USB Geek Bracelet

USB geek bracelet 1

USB geek Bracelet to jak zapewniają autorzy projektu, bransoletka USB która ma przysłużyć się osobom zabezpieczającym swoje dane na nośnikach USB. Pendrive w postaci ozdoby nie zwraca uwagi dzięki czemu dane są zawsze w zasięgu ręki przez co również lepiej chronione.Urządzenie zostało wykonane z użyciem elementów skórzanych i materiałowych pozyskanych za pomocą recyklingu.

USB geek bracelet 2

USB Geek Cursor

USB Geek Cursor 1

USB Geek Cursor to kolejne urządzenie zaprojektowane dla Franklin&Marshall sugerujące użytkownikowi aby zgromadzone na zewnętrznych dyskach dane posiadał zawsze przy sobie. Pamięć ma bardzo charakterystyczny wygląd kursora komputerowego. Sekret produktu polega na tym, że przyczepiany jest on do specjalnie zaprojektowanych bluz tej samej firmy, odblokowanie złącza USB wymaga jedynie użycia jednego palca. USB Geek Cursor jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych aby jak najbardziej dopasować go do ubrań F&M.

USB Geek Cursor 2

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .