Zamień ławkę w instrument dzięki Mogees

Wyobraźcie sobie urządzenie, które pozwala przekształcić dowolną rzecz w instrument muzyczny. Wyobraziliście sobie to? A teraz otwórzcie oczy i poznajcie Mogees. W skład mogees wchodzi dedykowane oprogramowanie oraz niewielkie urządzenie.

mooges_1mooges_4

Twórcy projektowali Mogees przez ponad 12 miesięcy, ale warto było poświęcić tyle czasu na dopracowanie tego sensora. Obsługa tego urządzenia jest intuicyjna. W kroku pierwszym przytwierdzamy Mogees do obiektu, który ma stać się instrumentem.

mooges_2

W kolejnym kroku uruchamiamy odpowiednią aplikację i wybieramy rodzaj instrumentu (np. gitara, perkusja, skrzypce, itp.). I to tyle. Nawet stary most może stać się instumentem muzycznym. Mogees współpracuje z systemem iOS, Mac oraz Windows.

mooges_3

Projekt ten kickstarterze na 15 dni przed końcem uzyskał wsparcie 72 000 funtów, podczas gdy zakładany cel wynosił 20 000 funtów. Samo urządzenie kosztować ma 95 funtów, a jego sprzedaż rozpocznie się w listopadzie 2015.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1196274831/mogees/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Posted in Archiwalne and tagged , , .