WatchMe – designerska ładowarka Apple Watch

Firma kojarzona z nagryzionym jabłkiem, jakiś czas temu weszła na szeroki, już od dłuższego czasu, rynek inteligentnych zegarków. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku wszystkich produktów Apple także i do Apple Watch, natychmiast zaczęła powstawać masa gadżetów współpracujących.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/vivienmuller/watchme/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

WatchMe to gadżet dedykowany tylko i wyłączenie zegarkowi Apple. Jest to designerska ładowarka, która zmieni Apple Watch w słodkiego potwora. Wystarczy włożyć zegarek na podstawkę, aby zaczął być ładowany. Odpowiedzialny jest za to system ładowania magnetycznego, dzięki czemu nie ma potrzeby przypinania jakiekolwiek kabli.

Watchme

Gadżet, dzięki specjalnej aplikacji, będzie wyświetlał na wyświetlaczu animowane oko. Dzięki temu, całość, zegarek wraz z podstawką, wygląda naprawdę ciekawie. WatchMe ma być dostępny w trzech kolorach: żółtym, białym i czarnym. Dodatkowo, będzie istniała możliwość doklejenia różnych ciekawych elementów, takich jak wąsy, które zwiększą atrakcyjność podstawki.

WatchMe

W chwili obecnej, autorzy projektu zbierają fundusze, na portalu Kickstarter.com, aby móc uruchomić seryjną produkcję urządzenia. Cena urządzenia w przedsprzedaży rozpoczyna się od 19€.

WatchMe

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .