vapRwear DLo- bluza z papierosem elektronicznym

vapRwear to nietypowa seria ubrań, przeznaczona do współpracy z papierosami elektronicznymi. Na jej przedniej części umieszczono dwie podłużne kieszonki pozwalające na schowanie tego typu urządzenia. Najistotniejszym elementem są jednak sznurek od kaptura. Tak naprawdę jest on rurką, zakończoną wtykiem z jednej i ustnikiem z drugiej strony.

vapRwear DLoUmieszczony w kieszonce papieros to specjalne urządzenie, dostosowane przez producenta pod kątem kompatybilności z bluzą. Po jego podłączeniu do sznurka, możliwe jest swobodne wdychanie pary, bezpośrednio z ustnika na jego drugim końcu. Aktualnie dostępny jest jeden model papierosa – DL01. Ładowane za pośrednictwem USB urządzenie obsługuje wkłady z wosku, olejków oraz liquidy. Niebawem seria ma zostać rozbudowana o modele DL02 i DL02, pozwalające również na palenie suszu.

vapRwear DLo

Bluzę można zakupić w jednym z czterech: damskim lub męskim – z suwakiem lub bez. Ponadto oferta zawiera kilka wariantów kolorystycznych i nadruków. Trudno określić jej docelowe zastosowanie – z pewnością przyda się ona w sytuacjach gdy afiszowanie się z papierosem może być źle odebrane. Z drugiej strony zazwyczaj w takim wypadku ssanie sznurka, również nie będzie stosownym rozwiązaniem. Bardziej trafna wydaje się być chęć zaimponowania znajomym nietypowym ubiorem.

vapRwear DLo

Bluzę można kupić bezpośrednio na stronie producenta, w cenie 99 dolarów. Wedle zapewnień vapRwear wyróżniają się nie tylko nietypowym systemem lecz również wykonaniem z ręcznie barwionej, naturalnej bawełny.

vapRwear DLo

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , , .