VAM – innowacyjny budzik wibracyjny w bransoletce

Większość osób pierwszą rzeczą, którą słyszy z samego rana jest przeraźliwy dźwięk budzika. Jednych determinuje to do szybkiego ruszenia do pracy, inni przeciągają ten rytuał w nieskończoność. Taki sposób wstawania może okazać się bardzo problematyczny dla współmieszkańców, którzy mogą spać troszkę dłużej. Produkt VAM rozwiązuje ten problem, redefiniując w dużym stopniu pojęcie budzika.
VAM1 VAM2
VAM jest to urządzenie łączące funkcjonalność bransoletki z budzikiem. Użytkownik zakłada je na nadgarstek i ustawia alarm. Innowacyjny budzik za pomocą wbudowanych pierścieni LED informuje o godzinie pobudki. Kiedy drzemka lub czas snu dobiegnie końca bransoletka zaczyna wibrować i w łagodny sposób budzi wyłącznie właściciela. Urządzenie informuje o stanie baterii zmieniając kolory LED’owego sygnalizatora. Mechanizm zamknięcia bransolety oparty jest na zasadzie magnetycznej wtyczki, która łączy dwa końce VAM.

VAM3

Zsynchronizowanie VAM z telefonem, pozwala w łatwy i wygodny sposób ustawiać czas alarmu. Dołączany do zestawu adapter USB wykorzystywany jest do ładowania urządzenia. Ciekawy i nowoczesny design sprawia, że budzik może być zakładany nie tylko do snu.

VAM4

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , .
  • Ile piniądzów to bedzie za to?