Trobla – drewniany wzmacniacz do iPhone’a

Obserwując ostatnie trendy można dojść do wniosku, że stara, dobra klasyka cały czas dobrze się trzyma. Ludzie słuchają oldskulowych zespołów, kupują gramofony i jeżdżą Fordami Mustangami z końcówki lat 60. Nie dziwi zatem, że w podobnym tonie projektowana jest część nowoczesnych gadżetów elektronicznych. Dzisiaj przykład jednego z takich konceptów.

Trobla

Mowa o Trobla czyli wzmacniaczu dźwięku przeznaczonym dla posiadaczy iPhone’a. To bardzo prosty produkt wykorzystujący zasady fizyki. Został wykonany całkowicie z drewna, nie zastosowano żadnego elementu elektronicznego. Do jego głównych zalet można zaliczyć prostotę i trwałość.

Trobla

Producenci zapewniają, że użycie Trobla sprawi, iż dźwięk stanie się nie tylko głośniejszy, ale znacznie poprawi się także jego jakość. Pozostaje tylko poczekać na gotowy produkt i zobaczyć na ile słowa producentów są zgodne z prawdą. Cena gadżetu w przedsprzedaży rozpoczyna się od 55$, cena detaliczna zaś ma wynieść 80$. Dzięki zastosowaniu różnych rodzajów drewnianych przejściówek, w które wkłada się smartfon, Trobla będzie mógł obsłużyć wiele różnych modeli smartfonów.

Trobla

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , .