Trillium hammock – niezwykły, trójkątny hamak

Trillium hammock to ogromny, trójkątny hamak, który dzięki swoim rozmiarom może z powodzeniem zastąpić namiot. Duża powierzchnia, sprawia że spełni on nie tylko funkcję rekreacyjno-wypoczynkową, lecz sprawdzi się również jako sypialnia.

trillium hammock

Nietypowa konstrukcja, pozwala na umieszczenie wielu hamaków jeden nad drugim, a następnie zadaszenie ich. Rozwiązanie to ma doskonale sprawdzić się podczas biwakowych wypadów całą rodziną lub z paczką przyjaciół. Istotnym elementem są pasy mocujące, które silnie naprężają powierzchnię hamaka, zwiększając jednocześnie komfort wypoczynku.

trillium hammock

Dzięki prostej budowie, na rozłożenie trillium hammock wystarczy zaledwie 10 minut. Waga zestawu to 6,5 KG, z czego 2,5 KG stanowią metalowe klamry mocowań, ułatwiające rozwieszenie hamaka, lecz nie będące elementem obowiązkowym. Po zwinięciu całości, wymiary wynoszą 45 x 17 x 17 cm. Maksymalne obciążenie to 400 KG.

trillium hammock

Trójkątny hamak można zakupić w sklepie producenta, za 250 dolarów. Dostępne są dwa warianty kolorystyczne – szary i zielony.

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .