Toasteroid – toster wypiekający obrazki z aplikacji

Pamiętacie jeszcze toster wypiekający selfie? Technologia obrazkowych tostów doczekała się wreszcie należytego przełomu. Toasteroid to niezwykle zaawansowany toster, który niedawno zadebiutował w serwisie kickstarter.com.

toasteroid (2)

Gadżet jest przeznaczony do wypiekania na tostach, samodzielnie skomponowanych grafik. Dedykowana aplikacja na urządzenia mobilne pozwala na szkicowanie prostych obrazków o proporcjach zgodnych z rozmiarami kromki chleba tostowego. Efekty prac są wypiekane z uwzględnieniem pełnej kontroli stopnia zarumienienia.

Producent zachwala, że jego urządzenie przypadnie do gustu nie tylko dzieciom. Dodatkowe funkcje w aplikacji pozwolą na wypiekanie codziennej prognozy pogody, czy notatek pozostawionych przez innych użytkowników.

toasteroid (1)

Pomysł spotkał się ze stosunkowo ciepłym przyjęciem społeczności serwisu crowdfundingowego. Zbiórka przyniosła finansowanie na poziomie 105 ooo dolarów z planowanych 150 tysięcy. Autorom pozostało jeszcze 30 dni na zebranie pełnej kwoty. Jeśli akcja zakończy się sukcesem, własny Toasteroid mają otrzymać osoby, które wpłaciły co najmniej 85 dolarów. Alternatywą jest wyceniona na 65 dolarów wersja, wypalająca obrazki na jedynie jednym z dwóch tostów.

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .