TITAN Mixer Bottle – połączenie miksera i butelki

TITAN Mixer Bottle to bardzo zgrabne połączenie miksera i butelki. Gadżet został stworzony z myślą o sportowcach, którzy rozpuszczają swoje odżywki. Używając standardowych, prostych shakerów, powstały napój posiada grudki, lub proszek, który nie został w pełni rozpuszczony. Dodatkowo, trzeba nim energicznie potrząsać, co może powodować ironiczne uśmiechy kolegów z siłowni. Prezentowany gadżet zmienia ten proces całkowicie.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/956156534/titan-mixer-bottle-worlds-most-revolutionary-mixer/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

TITAN Mixer Bottle złożony jest z podstawy, w której należy umieścić odżywkę. Górą wlewa się płyn. Specjalny świder natomiast, będzie kręcił znajdujące się wewnątrz mieszadło, wystarczy tylko energicznie podnosić go do góry i opuszczać na dół. Tworzący się w ten sposób wir w doskonały sposób rozpuści proszek.

TITAN_MIXER_BOTTLE

Autorzy projektu zadbali o najdrobniejsze szczegóły, takie jak chociażby klips, pozwalający na wygodne przenoszenie pojemnika. TITAN Mixer Bottle jest bardzo łatwy w czyszczeniu i odporny na pęknięcia. Bez obaw można schować go w torbie, razem z innymi rzeczami z siłowni.

TITAN_MIXER_BOTTLE

Cena gadżetu w przedsprzedaży, na Kickstarter.com rozpoczynała się od 15$. Regularna cena jest 10$ wyższa, użytkownicy zaś, dostają do wyboru wiele wersji kolorystycznych.

TITAN_MIXER_BOTTLE

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .