Think-About w Hanowerze – czyli relacja z CeBIT 2014

Późnym popołudniem przyszedł czas na zasłużoną przerwę i opuszczenie ciągu hal 14-15-16.

ZOTAC

Zaprzyjaźniona firma ZOTAC, znana naszym stałym czytelnikom z miniaturowego komputera ZBOX w tym roku nie zdecydowała się na organizację standardowego stoiska. Odwiedziliśmy ich więc w centrum rozmów biznesowych, gdzie mieliśmy okazję zapoznać się w spokoju z najnowszymi produktami. Niewątpliwie ciekawym rozwiązaniem jest modyfikowalny miniaturowy komputer w designerskiej, okrągłej obudowie. Równie interesująco zapowiada się ZBOX oparty o w pełni pasywny system chłodzenia.

cebit_2014 (54)

cebit_7

Ponadto wśród nowości warto zwrócić uwagę na dedykowanego dla graczy, nowego ZBOXa z serii E , oraz ekonomicznego ZBOXa nano AQ02.

cebit_8

cebit_9

Wśród produktów z tradycyjnej oferty ZOTAC warto zwrócić uwagę na kartę graficzną GeForce Titan Black.

cebit_2014 (56)

Modecom

Polska marka przygotowała imponujących rozmiarów stoisko. Tym razem zamiast klasycznych dla marki obudów i zasilaczy, mogliśmy zobaczyć szeroką ofertę tabletów opartych o podzespoły intel, oraz pierwszego w ofercie firmy, ośmiordzeniowego smartfona. Nas jednak w szczególności zainteresowały zaawansowane prototypy produktów typu smartwatch. Zaprezentowane ZM-MC-1, ZM-MC-2 oraz ZM-MC-3.

cebit_2014 (58)

Przedstawiciel marki zapewniał że model ZM-MC-1 będzie można porównać do umieszczonego na ręce, zminiaturyzowanego tabletu, podczas gdy ZM-MC-3 będzie stylowym dodatkiem dla fanów IT.

cebit_2014 (59)

wcześniej ___________________________________ dalej
Posted in Archiwalne, Look About and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .