Think-About w Hanowerze – czyli relacja z CeBIT 2014

Hala 14

Energizer

Baterie i latarki to nie jedyne produkty w ofercie Energizer. Podczas CEBIT, producent prezentował swoje poręczne powerbanki XP5000 pozwalające na umocowanie za pomocą przyssawek do tylnego panelu urządzenia.

cebit_2014 (48)

Takie rozwiązanie wedle zapewnień przedstawicieli ma pozwolić na korzystanie z urządzenia podczas ładowania, natomiast nietypowy kształt pozwala na wykorzystanie powerbanku w roli podstawki np. podczas oglądania filmu. Na rynku dostępny jest również mniej pojemny model XP 2200.

Pearl

Przedstawiciele niemieckiej firmy Pearl byli zaskoczeni polską prasą, oswojenie się z sytuacją zajęło im dobre 5 minut. Firma specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych urządzeń. Dzięki temu na stoisku mieliśmy okazję zobaczyć kilka produktów typu Smart Watch czy drukarkę 3D.

cebit_2014 (49)

cebit_2014 (52)

Prezentacja produktów obejmowała również możliwość twórczej pracy z użyciem długopisu 3d marki FreeSculpt, podobnego do popularnego swojego czasu 3d Doodler. Mimo dużej dawki radości długopis 3d wydał nam się urządzeniem zbyt mało precyzyjnym aby przy stosunkowo wysokich cenach zagrzał stałe miejsce na rynku.

cebit_6

cebit_4

wcześniej ___________________________________ dalej
Posted in Archiwalne, Look About and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .