Think-About w Hanowerze – czyli relacja z CeBIT 2014

Dzień drugi – hala 16

Dzień drugi miał być wypełniony atrakcjami po brzegi, a przede wszystkim lepiej opracowany organizacyjnie, tym razem zapas czasu był zdecydowanie większy.

cebit_2014 (94)

Hala numer 16 podpisana jako „Global Sourcing Area For Devices & Accessories” przepełniona była firmami azjatyckimi. Mijając kolejne stoiska można było zauważyć zarówno produkty niezwykłe jak również nieco tandetne. Niestety innowacyjność urządzeń była zawsze wprost proporcjonalna do niechęci skierowanej w stosunku prasy. Wszechobecna obawa o szpiegostwo przemysłowe sprawiła że wykonywanie zdjęć było równie trudne co chociażby zdobycie ulotki.

Weccan

Spośród wystawców hali 16 tylko dwa stoiska, jednocześnie przyciągnęły naszą uwagę i umożliwiły bliższy kontakt z produktami. Firma Weccan zaprezentowała zdalnie sterowane zabawki których kontrola odbywa się za pomocą urządzeń wyposażonych w system iOS. Nie były to może produkty innowacyjne, jednakże dostarczały dużo radości zarówno zwiedzającym jak i samym przedstawicielom marki.

cebit_2014 (13)

Latający robot okazał się wyjątkowo niesforny i stale stale przeprowadzał naloty na niczego nieświadomych zwiedzających.

cebit_2014 (11)

LSTech

Drugie ze wspomnianych stoisk należało do LSTech. Wśród szerokiej oferty produktowej na uwagę zasługiwał SMART mini, czyli zasilacz solarny wielkości klasycznego pendrive’a. Wbudowany akumulator o pojemności 350 mAh, latarka led, oraz funkcja pamięci przenośnej z czytnikiem kart microSD stanowiły o wyjątkowości i szerokiej funkcjonalności niewielkiego gadżetu. Produkt posiadał zestaw wymiennych końcówek i bez problemu współpracował z redakcyjnym BlackBerry.

cebit_2014 (14)

cebit_2014 (15)

wcześniej ___________________________________ dalej
Posted in Archiwalne, Look About and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .