The PURE – stylowy stół z piłkarzykami

Znacie może osobę, która twierdzi że nie lubi piłkarzyków? Niezależnie od wieku, statusu czy pochodzenia dostarczają one dużo radości. Ze względu na gabaryty i dość ordynarne wykończenie, odpowiednie stoły można znaleźć zazwyczaj w pubach czy przydomowych garażach. Ogranicza to istotnie potencjalne grono odbiorców. Marka Debuchy By Toulet zaprezentowała stół, który ma zainteresować bardziej wymagających użytkowników.

pure (3)

Całość otrzymała opływową formę, wykończenia z najlepszych gatunków drewna oraz chromowane elementy metalowe – w tym same figurki piłkarzyków. Odpowiedni wygląd doskonale wpasuje się do lokali wysokiego standardu, hotelów czy nawet elegancko wykończonego salonu.

pure (2)

Twórcy zapewniają, że ich produkt nie tylko świetnie wygląda, ale również zapewnia rozrywkę na odpowiednim poziomie. Teleskopowe prowadnice wykonano z chromowanej stali o średnicy 15 cm. Nie zabrakło również systemu zwrotu piłeczek. Wymiary stołu to 169 x 93 x 98 cm przy wadze 90kg. Każdy stół jest oznaczony numerowanym certyfikatem z gwarancją. Dostępne będą dwa warianty kolorystyczne – czarny lub biały. Niestety wciąż nie ma informacji na temat ceny czy daty wejścia do szerszej produkcji. Projektantem czuwającym nad PURE był Alain Gilles.

pure (1)

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .