TERA – dywan do ćwiczeń

TERA to technologiczny dywan, który pełni także rolę maty do ćwiczeń. Wykonany z ekologicznego materiału, jest odporny na ścieranie, jego góra zaś została pokryta antypoślizgową powierzchnią. Dywan łączy się z aplikacją dostępną na urządzenia mobilne i daje naprawdę wiele możliwości. Wszystko za sprawą diod LED, które świecąc pokazują, których miejsc na podłodze należy dotknąć.

TERA

Okrągły kształt TERA nie jest przypadkowy, wg projektantów jest to bowiem najbardziej naturalna płaszczyzna do wykonywania ćwiczeń fizycznych w miejscu.  Intuicyjna aplikacja poprowadzi użytkownika przez różne ćwiczenia i jednostki treningowe z wielu dyscyplin sportu, na kilku poziomach trudności. Czujniki umieszczone na macie wykryją w jakim stopniu osoba ćwicząca opiera się o dywan daną kończyną, dzięki temu gadżet wie czy wykonywane pozycje są takimi jakie powinny być właśnie wykonywane.

TERA

Wszelkie treningi mogą zostać zapisane na aplikacji tworząc tym samym historię i progres w ćwiczeniach. Po każdym treningu użytkownik ma ma możliwość pochwaleniem się swoimi postępami na portalach społecznościowych.

TERA

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , , , .