Sproutling Baby Monitor – monitorowanie snu noworodka

Sproutling Baby Monitor to gadżet, który z pewnością przypadnie do gustu każdej matce. Potocznie mówi się, że między noworodkiem a mamą istnieje specjalnego rodzaju więź. Wystarczy, że dziecko zaczyna być niespokojne, nawet gdy znajduje się w innym pokoju, jego rodzicielka czuje, że coś jest nie tak i za chwilę do niego idzie. Opisywane urządzenie wspomoże ten wewnętrzny, macierzyński instynkt.

Sproutling Baby Monitor1Sproutling Baby Monitor to rodzaj elektronicznej niani, która sprawdzi sen noworodka. Zakładana na nóżkę opaska w połączeniu z inteligentną ładowarką i mobilną aplikacją pozwolą na optymalizację warunków snu.

Sproutling Baby MonitorSama opaska wyposażona jest w zespół czujników odpowiedzialnych między innymi za wykrywanie tętna, temperaturę ciała oraz jego położenie i ruch. Jeżeli tylko dziecko będzie niespokojne, bądź coś będzie nie tak mama od razu zostanie poinformowana o tym powiadomieniem na smartfona. Dodatkowo opaska jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Czujnik umieszczono w uszczelnionej, sylikonowej obudowie spełniającej warunki sprzętu medycznego. Jego struktura daje pewność, że nie będzie on przyczyną zadławienia. Opaska jest miękka i oddychająca, zapewnia całkowity komfort użytkowania.

Sproutling Baby MonitorŁadowanie następuje bezprzewodowo, nie ma konieczności korzystania z żadnych kabli, wystarczy położyć opaskę na ładowarkę. Dodatkową zaletą ładowarki jest fakt, że jej użyteczność nie kończy się tylko i wyłącznie na funkcji ładowania baterii. Zainstalowane wewnątrz czujniki monitorują środowisko, w którym śpi noworodek. Informacje o takich parametrach jak temperatura otoczenia, wilgotność, poziom naświetlenia pomieszczenia czy głośność pozwolą na zoptymalizowanie warunków potrzebnych dla dobrego snu.

Sproutling Baby MonitorDostępna na smartfona aplikacja ma również kilka ciekawych funkcji. Poinformowanie rodzica o tym, że dziecko czuje niepokój to tylko jedna z nich. Aplikacja w połączeniu z opaską uczy się zachowań dziecka i tworzy swego rodzaju zależności. Dzięki temu z dużą dokładnością jest w stanie stwierdzić, o której godzinie obudzi się noworodek. Rodzic będzie mógł wiedzieć w jakim nastroju jest jego pociecha, zanim otworzy drzwi pokoju. Aplikacja poinformuje także jeżeli w domu będzie za głośno. Pozwoli to na zareagowanie zanim dzieciątko wyrwie się z objęć Morfeusza. Co ciekawe, aplikacja jest w stanie kontrolować jednocześnie sen kilku noworodków na raz, wszystko to na jednym ekranie, funkcja przydatna w przypadku posiadania bliźniaków czy trojaczków.

Sproutling Baby Monitor

Cena Sproutling Baby Monitor, w przedsprzedaży, szacowana jest na 249 $.

Posted in Archiwalne and tagged , , , .