Social Grill – grilluj nie ruszając się z miejsca

Wiosna rozgościła się w kalendarzu na dobre i najodważniejsi organizują już imprezy otwierające sezon grillowy. Przed pierwszym grillowaniem warto przyjrzeć się propozycją nowego spojrzenia na tą popularną na całym świecie aktywność. Wyróżniającym się produktem jest Social Grill, który jest ciekawą propozycją na chłodniejsze wieczory.

Social Grill jest nowoczesnym zestawem do grillowania, który zbiera grillujących wokół siebie,  stając się centrum imprezy. Głównymi zaletami urządzenia jest ciepło emitowane przez żarzące się węgielki oraz brak konieczności przerywania rozmowy i wstawania od stołu po dokładkę, gdyż przygotowywane potrawy są zawsze w zasięgu ręki. Social Grill ma także swoje wady. Największą z nich jest nierozwiązany problem dymu, który może uprzykrzyć każde grillowanie.

Social Grill1

Social Grill przeznaczony jest dla max. 6 osób. Urządzenie pozwala na jednoczesne przyrządzanie potraw przez wszystkie z nich. Grill został wyposażony, także w osłonę termiczną, która zabezpiecza przed ewentualnym sparzeniem się, szczególnie w sytuacji gdy wszyscy równocześnie sięgną po swoje danie. Koszt jednego zestawu wynosi 99$.

Social Grill2

Social Grill3

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , .