Slidenjoy – rozszerzenie monitora laptopu o dwa ekrany

Slidenjoy to gadżet zwiększający ilość ekranów w laptopie. Są to dwa, dodatkowe, ultra cienkie monitory, które łączy się z tylnym panelem przenośnego komputera. Mogą być one rozsunięte, wtedy użytkownik ma dostęp do trzech, niezależnych ekranów, ale także odwrócone do osób będących z drugiej strony pierwotnego monitora, czy po jego bokach.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/slidenjoy/slidenjoy-double-or-triple-your-screens/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Co ciekawe, gadżet podłączany jest pod port USB, co znacznie zwiększa jego użyteczność. Został elegancko wykończony drewnem, a magnesy, znajdujące się na jego zewnętrznej stronie, sprawią, że ekrany będą rozłożone stabilnie.

Slidenjoy

Monitory boczne mogą wyświetlać tą samą zawartość co ekran główny, ale mogą także służyć jako jego swoiste przedłużenie lub pokazywać całkowicie inne treści. Miejsc, w których można wykorzystać użyteczność Slidenjoy, jest bardzo wiele. Jego zalety z pewnością dostrzegą inwestorzy, graficy czy DJe. Po złożeniu gadżetu, można bez problemu transportować go razem z laptopem.

slidenjoy

W chwili obecnej, autorzy projektu zbierają fundusze aby móc uruchomić seryjną produkcję urządzenia. Służy im do tego portal Kickstarter.com. Za Slidenjoy wykończone drewnem, z podwójnymi monitorami, trzeba zapłacić 489€. Producenci przewidzieli jednak także tańsze rozwiązania, zapewniające podobną funkcjonalność. 

slidenjoy

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .