Samurai Armor Hoodies – niezwykła kurtka

To co jest inne od tego co znamy zawsze inspirowało ludzi. Najlepszym tego przykładem jest kultura azjatycka, a w szczególności kultura Japonii. Oprócz innego jedzenia na uwagę zasługuje także tamtejszy styl ubierania. Ten nieco przydługawy wstęp idealnie wpasowuje się w Samurai Armor Hoodies.

samurai_armor_1 samurai_armor_2

Specjalna bluzo-kurtka utrzymana jest w klimatach samurajskich. Od teraz każdy może na chwilę poczuć się niczym elitarny japoński wojownik. W zestawie dostajemy także specjalną chustę zakrywającą nos i usta. Samurai Armor Hoodies dostępny jest w kolorze czarnym (z czerwonymi dodatkami), czerwonym (z czarnymi dodatkami) oraz białym (z żółtym akcentem).

samurai_armor_3

samurai_armor_5

Zaletą takiego stroju jest także uniwersalność – zarówno może go założyć kobieta (i dobrze wyglądać) jak i mężczyzna. Odpowiednia zbiórka na Indiegogo choć jeszcze trwa (zostało 11 dni) to można uznać ją za udaną. Pomysłodawca czyli Tokyo Otaku Mode zebrało 68 052 $ z zakładanej kwoty 50 000 $. Tym samym już od września 2016 strój ten będzie można nabyć w cenie 320 $.

samurai_armor_4

[iframe width=”620″ height=”415″ src=”https://www.youtube.com/embed/eVgNy-XNEeI” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .