RippleBuds – rozwiązanie na hałas

Rozmawiając w miejscach publicznych np. na przystanku lub w autobusie często nie słyszymy dobrze rozmówcy gdyż hałas zakłóca połączenie. Jednak w takich chwilach warto mieć RippleBuds, pierwsze bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem, które tłumią hałas.

ripplebuds_1 ripplebuds_2

Specjalna konstrukcja wkładana do ucha nie tylko zabezpiecza przed wypadnięciem ale także blokuje odgłosy z zewnątrz. RippleBuds posiadają także wbudowany mikrofon, który zapewnia wysoką jakość audio. Pomysłowy jest też sposób ładowania słuchawek nawet gdy jesteśmy w podróży. Wbudowana bateria wystarcza na 5 godzin pracy .

ripplebuds_5

ripplebuds_4

O tym, że pomysł przypadł do gustu użytkownikom niech poświadczą liczby. 8 – tyle dni zostało do końca kampanii na Kickstarterze, 606 454 $ – tyle zebrano do tej pory , 50 000 $ – tyle wynosił zakładany cel. Słuchawki te od czerwca dostępne będą w sprzedaży w cenie 129 $.

ripplebuds_3

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/ripplebuds/ripplebuds-noise-blocking-earbuds-with-an-in-ear-m/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Posted in Archiwalne and tagged , , , .