Quitbit – inteligentna zapalniczka, która pomaga rzucić palenie

Istnieje wiele sposobów na ograniczenie i rzucenie paliwa. Jednak nadal pozbycie się tego nałogu określane jest jako nadzwyczaj uciążliwe. Jest to zazwyczaj spowodowane wyrobieniem sobie trwałych i trudnych do zmienienia codziennych nawyków. Quitbit, inteligentna zapalniczka umożliwia śledzenie tej rutyny, a nawet zaplanowanie i efektywne jej poprawienie, krok po kroku.


Quitbit jest pierwszą zapalniczką, która pozwala na zrozumienie wpływu palenia na codzienne życie. Zapalniczka  zbiera i przedstawia dane o wypalonych papierosach. Obrazuje ile czasu minęło od ostatniego zapalenia, a nawet umożliwia rzucenie nałogu w bardzo nowoczesny sposób. Quitbit pozwala na personalizację planu rzucania palenia i realizację go krok po kroku.  Urządzenie informuje palacza o czasie pozostałym do następnego papierosa oraz blokuje elementy grzejne przed jego upływem.

Quitbit1 Quitbit2

Inteligentna zapalniczka Quitbit umożliwia poznanie swoich nawyków i stworzenie fundamentów pod zdrowsze. Użytkownicy Quitbit łącząc ją przez technologię Bluetooth LE z aplikacją na smartfonie mogą ustawić cele swojej redukcji, sprawdzić ile pieniędzy zaoszczędzają w trakcie procesu rzucania oraz śledzić postępy w swojej drodze do całkowitego wyeliminowania papierosów ze swojego życia. Cena za jedną sztukę tej wielofunkcyjnej zapalniczki nie jest wygórowana, tak jak innych metod zwalczania palenia i wynosi 79$.

Quitbit3 Quitbit4

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .