Pulse Play – opaska dedykowana sportom rakietowym

Pulse Play to propozycja opaski dla fanów wszelkich sportów rakietowych. Mowa o takich dyscyplinach jak tenis, badminton czy coraz popularniejszy ostatnio squash. Gadżet, łącząc się z aplikacją, m.in. zapisuje postawę zawodnika na boisku czy daje daje punkty rankingowe ze względu na wydajność w czasie rozgrywki, w czasie rzeczywistym będzie w stanie także liczyć punkty zdobyte przez zawodników. Dodatkowo, system oceny gry zawodnika będzie potrafił wyszukać zawodników o podobnych umiejętnościach, niemalże na całym świecie.

[iframe width=”600″ height=”338″ src=”https://www.youtube.com/embed/lVOjvniBCbw” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Autorzy konceptu skupili się na tym aby gadżet był jak najbardziej funkcjonalny, cecha ta została spełniona między innymi dzięki temu, iż opaska jest lekka, niewielka i wygodna. Naciśnięcie jednego, podręcznego guzika spowoduje zaliczenie punktu dla danego zawodnika, odpowiedzialna jest za to funkcja „Scorekeeping”. Pulse Play wyposażono w czytelny wyświetlacz LED, a zamontowana wewnątrz bateria pozwoli na 15h ciągłej gry.

Pulse_Play

Sama aplikacja mobilna, jak zapewniają twórcy, ma być prosta w obsłudze i intuicyjna. Oprócz podstawowych funkcji, związanych z grą, daje możliwość wejścia do szerokiej społeczności, która z pewnością będzie bodźcem motywującym do poprawiania swoich umiejętności gry. Gadżet za pomocą Bluetooth łączy się z aplikacją, ta zaś ma dostęp do zewnętrznego serwera, z którego dane służą do tworzenia rankingów wewnątrz społeczności.

Pulse_Play2

Pomysłodawcy są obecnie na etapie zbierania funduszy koniecznych do tego aby móc rozpocząć seryjną produkcję Pulse Play. Cała kampania odbywa się na portalu Indiegogo.com, a osiągnięcie celu wydaje się być całkowicie realne. Cena jednego urządzenia, w przedsprzedaży rozpoczyna się od 75$.

Pulse_Play

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , .