Pulse Play – opaska dedykowana sportom rakietowym

Podziel się:

Pulse Play to propozycja opaski dla fanów wszelkich sportów rakietowych. Mowa o takich dyscyplinach jak tenis, badminton czy coraz popularniejszy ostatnio squash. Gadżet, łącząc się z aplikacją, m.in. zapisuje postawę zawodnika na boisku czy daje daje punkty rankingowe ze względu na wydajność w czasie rozgrywki, w czasie rzeczywistym będzie w stanie także liczyć punkty zdobyte przez zawodników. Dodatkowo, system oceny gry zawodnika będzie potrafił wyszukać zawodników o podobnych umiejętnościach, niemalże na całym świecie.

Autorzy konceptu skupili się na tym aby gadżet był jak najbardziej funkcjonalny, cecha ta została spełniona między innymi dzięki temu, iż opaska jest lekka, niewielka i wygodna. Naciśnięcie jednego, podręcznego guzika spowoduje zaliczenie punktu dla danego zawodnika, odpowiedzialna jest za to funkcja „Scorekeeping”. Pulse Play wyposażono w czytelny wyświetlacz LED, a zamontowana wewnątrz bateria pozwoli na 15h ciągłej gry.

Pulse_Play

Sama aplikacja mobilna, jak zapewniają twórcy, ma być prosta w obsłudze i intuicyjna. Oprócz podstawowych funkcji, związanych z grą, daje możliwość wejścia do szerokiej społeczności, która z pewnością będzie bodźcem motywującym do poprawiania swoich umiejętności gry. Gadżet za pomocą Bluetooth łączy się z aplikacją, ta zaś ma dostęp do zewnętrznego serwera, z którego dane służą do tworzenia rankingów wewnątrz społeczności.

Pulse_Play2

Pomysłodawcy są obecnie na etapie zbierania funduszy koniecznych do tego aby móc rozpocząć seryjną produkcję Pulse Play. Cała kampania odbywa się na portalu Indiegogo.com, a osiągnięcie celu wydaje się być całkowicie realne. Cena jednego urządzenia, w przedsprzedaży rozpoczyna się od 75$.

Pulse_Play

Zostaw komentarz