Password Reset Key – rozwiązanie dla zapominalskich

W świecie w którym wszelkie informacje są na wyciągnięcie ręki a każdą notatkę, numer czy imię możemy zapisać w ciągu kilku sekund, korzystając ze smartfona,  pamięć ludzka zaczyna mieć coraz mniejsze znaczenie. Przez to, że jest rzadziej stymulowana wpada w regresję, krótko mówiąc pogarsza się. Z myślą o osobach które mają dobrą pamięć, ale krótką powstał projekt „Password Reset Key”.

Password Reset Key

Jest to specjalne oprogramowanie które pozwoli na uzyskanie hasła administratora do komputera z systemem Windows. Łatwo zauważyć, że może okazać się przydatny w wielu kontekstach. Program ten znajdzie zastosowanie wśród osób które kupiły komputer w internecie, chcą dokonać ważnych zmian w systemie a sprzedawca nie podał owego hasła. Docenią go także osoby pomagające w naprawie systemu operacyjnego swoim bliskim, którzy nie zwracają uwagi na takie szczegóły i zwyczajnie hasła nie znają.

Pomysłodawcy zauważają, że obecnie także istnieją podobne programy, są jednak skomplikowane zarówno w użytkowaniu jak i instalacji. Password Reset Key zdecydowanie wyróżnia się prostotą. Wystarczy 60 sekund aby zresetować hasło. Obsłuży niemal wszystkie używane obecnie systemy Windows: NT4, XP, Vista, 7,8, 8.1.

Password Reset Key

Ciekawym rozwiązaniem marketingowym jest sprzedaż oprogramowania na specjalnie przystosowanych pendrivach. Autor projektu – Jonty Lovell – wycenił sam program na 8£. Wraz z pamięcią, która swoim wyglądem przypomina klucz, cena ta zwiększa się i wynosi  od 10£ do 35£ w zależności od rodzaju pendriva. Najdroższy wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada złoty kolor. Przewidywany czas dostawy to luty 2014.

Password Reset Key

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .