O blogu

Pierwszą odsłonę Think-About założyłem w 2012 roku wspólnie z Małgosią Tomaszewską. Portal internetowy tworzyło kilkanaście osób piszących o innowacjach, wzornictwie i inicjatywach crowdfundingowych. Pierwotna formuła serwisu wyczerpała się w połowie 2016 roku.

Technologie ujęte w szerokiej perspektywie biznesowej i profesjonalnej oraz insiderski szlif to najważniejsze cechy bloga Think-About. Prezentuję zagadnienia branżowe, na które nie znajduję miejsca w powszechnych wydawnictwach. Poruszam tematy innowacji, sprzętu klasy biznes i urządzeń wykraczających poza powszechne postrzeganie IT. Jednocześnie staram się nie forsować spójnej wizji bloga. Zdarza mi się porozmawiać z ciekawymi ludźmi, przeczytać dobrą książkę czy spędzić weekend z fajną grą. Jeśli znajdę czas, napiszę również o tym.

Najważniejsze wydarzenia z historii Think-About:

  • Współpracowaliśmy z ponad 50 markami technologicznymi
  • Uczestniczyliśmy w serii nagrań eksperckich dla Radiowej Czwórki
  • Współtworzyliśmy magazyn Tap&Swipe z redakcjami technologicznymi wydawnictwa RASP

O mnie

Nazywam się Piotrek Opulski. Jestem zawodowym redaktorem wyspecjalizowanym w tematyce technologicznej. Piszę od 11 lat, regularnie współpracując z największymi wydawnictwami w kraju. Moje teksty można było przeczytać w PC Format, Komputer Świat, Magazynie Android User i dziesiątkach serwisów online. Aktualnie pracuję na stanowisku głównego testera w redakcji PC World. Nieefektywnie wyrażam się poprzez technologie. Nie umiem scharakteryzować siebie jako geeka, użytkownika konkretnego systemu operacyjnego czy fana marki. Pomimo tego będę pisał głównie o technologiach.

Kontakt

Jeśli chcesz omówić ze mną jakiś artykuł – odezwij się w komentarzu pod publikacją. Przez wzgląd na dużą ilość otrzymywanych wiadomości mailowych, w ten sposób masz większe szanse na otrzymanie szybkiej odpowiedzi.
Kwestie techniczne oraz zagadnienia związane ze współpracą można kierować pod piotr[małpa]think-about.pl
Informacje prasowe można wysyłać na adres kontakt[małpa]think-about.pl (przy czym nie publikuję prasówek).