Nuimo – designerski kontroler mieszkania

Nuimo to uniwersalny, niezwykle designerski kontroler, który w łatwy sposób uprości obsługę sprzętów domowych. Jest to gadżet, który potrafi pracować z każdym sprzętem Bluetooth.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/802159142/nuimo-seamless-smart-home-interface/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Gadżet jest swobodnie programowalny i bezprzewodowy, dzięki temu bez problemu można używać go w trakcie poruszania się po mieszkaniu. Nuimo posiada zarówno przycisk jak i potencjometr czy możliwość wykrywania gestów. Pozwoli to na precyzyjną obsługę, takich parametrów jak chociażby poziom głośności sprzętu audio.

Numio

Górna część gadżetu została wzbogacona o wyświetlacz LED, który pozwoli na bardziej intuicyjną obsługę urządzenia, zmiana obsługiwanego aktualnie urządzenia nie powinna stanowić żadnego problemu.

Numio

Nuimo obsłuży podstawowe systemy obsługujące urządzenia domowe. Można wśród nich wymienić chociażby Sonos Wireless Speakers, Nest Thermostat czy Lockitron Smart Lock. Gadżet można bez problemu połączyć ze smartfonem bądź komputerem i obsługiwać inne urządzenia z poziomu urządzenia mobilnego.

Numio

W chwili obecnej autorzy projektu zbierają pieniądze na Kickstarter.com aby móc uruchomić seryjną produkcję gadżetu. Cena Numio w przedsprzedaży wynosi 89.

Numio

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .