Nimb – smart pierścionek z alarmem

Podziel się:

Biżuteria dla kobiet musi być nie tylko ładna ale także i funkcjonalna. Wymagania te spełnia Nimb – smart pierścionek. Urządzenie dostępne w kolorze czarnym lub białym podobnie jak opisywany niedawno SOS Ring ma w razie potrzeby wezwać pomoc.

nimb_1

nimb_4

Niewątpliwą zaletą jest bardzo dyskretna aktywacja sygnału od wewnętrznej strony. W przypadku SOS ring należało nacisnąć z góry na przycisk. I przyznajcie sami – Nimb prezentuje się znacznie lepiej. Pierścionek ten oprócz sygnału alarmowego wysyła do rodziny dokładną lokalizację GPS. Po aktywacji przycisku Nimb specyficznie zawibruje.

nimb_3

Co ciekawe Nimb może być zakładany na palec nie tylko przez kobiety ale także i przez mężczyzn w każdym wieku. Nawet dziecko może korzystać z takiej biżuterii. Aby uniknąć przypadkowego alarmu przycisk musi być wciśnięty przez trzy sekundy. Wbudowana bateria pozwoli na długą pracę bez konieczności ładowania.

nimb_2

Projekt ten za pośrednictwem Kickstartera odnosi olbrzymi sukces. Na trzynaście dni przed końcem udało się zrealizować cel 50 000 $ w ponad 400 % (zebrano 211 418 $). Sprzedaż detaliczna w cenie 149 $ rozpocznie się od stycznia 2017.

nimb_5

Zostaw komentarz