Najlepszy Powerbank 2016 – Test i recenzja 9 modeli

Green Cell Pro PB59

Green Cell Pro to autorska  marka sklepu swiatbaterii.pl. Akumulator o pojemności 5 000 mAh sprzedawany jest w pudełku z przeźroczystego tworzywa. Rozmiary opakowania wskazują, że jest ono rozwiązaniem uniwersalnym, stosowanym również do innych modeli. Niestety stosunkowo mały PB59 dość luźno przemieszcza się w pudełku, zwiększając prawdopodobieństwo uszkodzenia w transporcie. Zestaw obejmuje instrukcję oraz kabelek o długości 33 cm.

Green Cell Pro PB59 (5)

Powerbank wykonano z matowego aluminium o niezłej jakości. Uwagę zwracają zbyt ostro zakończone krawędzie. Krótkie boki wykończono białym tworzywem, które estetycznie komponuje się z całością. Wymiary obudowy to 126 x 69 x 10 mm przy 143 g wagi.

Green Cell Pro PB59 (1)

Green Cell Pro PB59 (2)

Green Cell Pro PB59 oferuje jedynie jedno gniazdo USB, które wedle producenta osiąga natężenie 2,1 A. Bezpośrednie sąsiedztwo zajmuje gniazdo micro USB, przeznaczone do ładowania akumulatora. Szereg czterech, niebieskich diod informuje użytkownika o stopniu naładowania powerbanku. Bardzo intensywne światło jest dobrze widoczne, jednak zwiększa prawdopodobieństwo błędnego odczytu. Całość uzupełnia prosty włącznik.

Green Cell Pro PB59 (3)

Green Cell Pro PB59 (4)

Konstrukcja od Green Cell otrzymała od nas najwyższą notę za wygodę użytkowania. Wymiary zbliżone do smrtfona oraz niezwykle cienka obudowa sprawiają, że PB59 będzie doskonale sprawował się w pracy z większością smartfonów.

Cena: 59 złotych

NASTĘPNA STRONA

SPIS TREŚCI

 

Posted in Archiwalne, Recenzje, Technologie and tagged , , , , , , , .