Multimedialny Hub czyli Cast od Genii

Dziś chcemy wam przedstawić multimedialny HUB o nazwie Cast, stworzony przez firmę Genii. Za pomocą tego urządzenia możemy dzielić się obrazem na żywo np. z rodziną lub znajomymi. Wyobraźcie sobie oglądanie meczu wspólnie z znajomymi, lecz każdy w swoim domu.

cast_1 cast_2
Znajomi ci nie muszą mieć wykupionego kanału, wystarczy, że my ich zaprosimy. W czasie oglądania możemy czatować na żywo przez Cast. Co ważne obraz z telewizora możemy przesłać bezpośrednio na smartfona lub tablet.

cast_3

cast_4

Najważniejszym pytaniem jest: czy jest to legalne? Okazuje się, że jest. Jedynym ograniczeniem Cast jest ilość zaproszonych osób: maksymalnie sześć. Ciekawym dodatkiem jest możliwość obserwowania reakcji znajomych, jeśli ci posiadają kamerę. Zaletą Cast jest także wygląd, nieco futurystyczny ale elegancki.

cast_6

cast_5

Trwająca właśnie kampania na Kickstarterze w chwili obecnej (na 42 dni przed końcem) zgromadziła łączną sumę 106 933 $. Dodajmy, że zakładany cel wynosił tylko 50 000$. Jeśli jesteście zainteresowani Cast powinniście się śpieszyć. Jeszcze tylko 92 urządzenia możemy nabyć w cenie 129 $. Regularna cena za Casta ma wynosić 299 $. Wysyłka przewidziana jest na wrzesień 2016.

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .