Moov – trener personalny

Litry potu wylane na siłowni, dziesiątki kilometrów przebiegnięte w parku, a nadal nie udaje się odzyskać formy po zimie. W takim przypadku może pomóc trening personalny, dopasowany do osoby i celu jaki chce osiągnąć. Potrzebnym do tego trenerem personalnym może być Moov.

Moov swoim kształtem przypomina zegarek. I tak jak zegarek może być noszony na nadgarstku lub, w zależności od wykonywanego treningu, na innych częściach ciała np. wokół kostki podczas biegania lub jazdy na rowerze czy na ramieniu podczas ćwiczeń siłowych. Możliwe jest również umieszczenie go na elementach urządzeń, które wykorzystujemy do ćwiczeń (np. do hantli czy pedałów w rowerze).

Moov

Do funkcjonowania Moov potrzebuje połączenia z urządzeniem mobilnym (z systemem iOS lub Android) z zainstalowaną dedykowaną aplikacją. Dzięki temu urządzenie podpowiada w czasie rzeczywistym jak poprawić jakość treningu. Aplikacja pozwala śledzić postępy oraz udostępniać wyniki osiągnięte w czasie treningu.

Moov (4)

Urządzenie jest wodoodporne. Projektanci Moov zaimplementowali w nim trening dla 7 dyscyplin. Są to takie dyscypliny jak: pływanie, bieganie, jazda na rowerze, boks, trening siłowy, golf i joga. W trakcie każdego treningu urządzenie kontroluje parametry ruchu i udziela wskazówek do poprawy wyników oraz uniknięcia kontuzji.

MoovMoov będzie dostępne jesienią tego roku. Cena w przedsprzedaży to ok. 70$.

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .