moodINQ – urządzenie pozwalające modyfikować wykonane tatuaże

Zrobienie tatuażu to najczęściej związanie się z jakimś znakiem graficznym na całe życie. Decyzje o trwałym zapisaniu czegoś na własnym ciele często podejmowane są, bez dłuższego namysłu przez osoby niedojrzałe. Jednak, co jeśli po upływie pewnego czasu przestanie się on podobać i stanie się pewnym kompleksem. Współczesna wiedza chirurgów plastycznych pozwala usunąć tatuaż za pomocą wiązki lasera, jest to dość kosztowny i długotrwały zabieg. Istnieją również inne innowacyjne metody. System moodINQ jest przełomowym krokiem w rozwoju tatuażów i dzięki technologii E Ink pozwala modyfikować wybrane obrazki na własnym ciele.

MoodINQ1

MoodINQ jest to urządzenie, które umożliwia zmienianie wyglądu tatuażu. Pozwala użytkownikom całkowicie usunąć grafikę z powierzchni swojej skóry lub ją edytować, poprzez zapisywanie nowych tekstów, zmniejszanie lub powiększanie jej, a także dodawanie nowych obrazów. Innowacyjne podejście opiera się na technologii implantów podskórnych, które łączą się z MoodINQ. Jednak sama implantacja wykonywana jest przez wykwalifikowane kliniki chirurgi plastycznej, wskazane przez producenta. Dopiero po 3 dniach od wykonanego zabiegu można nanieść pierwszy tatuaż, przez  zaprogramowanie sytemu E Ink i przybliżeniu urządzenia moodINQ do wybranego miejsca, w którym wszczepione zostały implanty.

MoodINQ2

System E Ink zawiera ponad 100 tysięcy wzorów. Jednak istnieje możliwość dodawania własnych projektów przez użytkowników. Cena jednego zestawu moodINQ, w który wchodzi urządzenie, oprogramowanie i 2 letni dostęp do bazy wzorów wynosi 149,99$. Koszty zabiegu wszczepienia podskórnych implantów płatne są oddzielnie i zależą od wybranej kliniki.

MoodINQ3

Posted in Archiwalne.