MOO – temperówka do ołówków w kształcie sympatycznej krowy

Zgubiona strugaczka to jedna z największych traum życiowych jaka może spotkać statystycznego przedszkolaka czy ucznia początkowych klas szkoły podstawowej. Temperówka o wyglądzie sympatycznej krówki która w dodatku jest bardzo funkcjonalna byłaby ciekawym rozwiązaniem. Tutaj właśnie pojawia się MOO.

MOO 1

Taki gadżet z pewnością zbyt szybko się nie zgubi. Ma świetny design co sprawi, że potencjalny, mały użytkownik nawiąże z nią więź, tak jakby była maskotką. Produkt dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych dzięki czemu można jak najbardziej dostosować go do indywidualnych preferencji.
MOO 2

Samo temperowanie jest proste. Wystarczy włożyć ołówek w dziurkę która imituje paszczę słodkiej krówki a następnie kręcić jej „ogonem”. Z drugiej strony ołówka można włożyć końcówkę w kształcie butelki mleka co pozwoli na struganie ich nawet wtedy gdy są bardzo krótkie. Wszelkie śmieci zostaną w przezroczystym pojemniku którego opróżnienie nie sprawi żadnego kłopotu.
MOO 3

Dodatkowym atutem MOO jest fakt, że na jej zewnętrznej stronie nie ma żadnych śrub, krawędzi i innych niebezpiecznych elementów dzięki czemu może być używana od najmłodszych lat. Cały design uzupełnia opakowanie które przypomina karton mleka. Cena produktu wynosi 29,99$.

Posted in Archiwalne and tagged , , .