Mogics Light – elektroniczna świeczka dla zakochanych

Świeczki stały się podstawą romantycznych scenerii. Czy to w kuchni, łazience czy w sypialni, są wszędzie. Zwłaszcza amerykańskie kino przyzwyczaiło społeczeństwo do płonących knotów. Walentynki niestety już za nami, spóźnialscy mogą zerknąć w walentynkowe gadżety, dzisiaj natomiast prezentujemy kolejny gadżet który zostanie doceniony zwłaszcza przez zakochanych.

Mogics LightWspomniane już wcześniej amerykańskie kino, równie często co romantyzm wytworzony poprzez świeczki, pokazuje skutki nierozsądnego igrania z ogniem. Wystarczy chwila nieuwagi by z gorącej, romantycznej atmosfery powstał ogień, wcale nie namiętności. Mogics Light zapobiegnie takim zdarzeniom.

Mogics LightMogics Light to elektroniczna świeczka. Unosi się na wodzie przez co doskonale nadaje się do stworzenia idealnej atmosfery chociażby w wannie. Można ją także całkowicie zanurzyć, bez żadnych konsekwencji, co również sprzyja tej właśnie scenerii.

Mogics LightWystarczy nacisnąć przycisk aby Mogics Light zaczął świecić światłem które swoją barwą przypomina ogień. Można wybrać jeden z trzech trybów świecenia: normalne światło ciągłe, migające bądź zmieniające co chwilę delikatnie swoją intensywność (to najlepiej odwzorowuje płonący ogień).

Gadżet ładowany jest za pomocą USB, w zależności od trybu jedno naładowanie pozwala cieszyć się światłem od 10 do 30 godzin. Mogics Light to ciekawe rozwiązanie będące zdecydowanie bezpieczniejsze od standardowych świeczek. Nie zamykając się jednak tylko i wyłącznie w świecie nowych technologii trzeba przyznać, że jest jednak trochę mniej romantyczne.

Mogics Light

Posted in Archiwalne and tagged , , , .