Minna Limon – silny wibrator dla par

Limon to niewielkie urządzenie które – jak zapewniają producenci – potrafi dostarczyć wiele przyjemności. Został stworzony z myślą o parach które chcą aby ich przygody łóżkowe były jeszcze bardziej rozkoszne. Produkt ten ma dość innowacyjny kształt – cytryny. Siła wibracji zmienia się wraz z siłą ściśnięcia go w dłoni co sprawia, że jego obsługa jest niezwykle intuicyjna. Sami producenci zapewniają, że Limon to najsilniejszy wibrator na świecie.

Minna Limon Couples Vibrator 3

Urządzenie ma możliwość zapamiętywania wcześniej używanych wibracji, jest zbudowane z bezpiecznego dla skóry sylikonu oraz całkowicie wodoodporne co ułatwia czyszczenie . Uwagę zwraca również jego zdecydowanie nietypowy desgn.

Minna Limon Couples Vibrator 1

Wg koncepcji produkt ten ma być wielkości niewielkiej cytryny (5 x 7,5 cm) i ważyć 75 gram. Bateria powinna pracować od 1,5 do 3h, a do wyboru użytkowników mają być dwa kolory: różowy i turkusowy. Producenci zakładają, że cena detaliczna wynosić będzie 120$.

Minna Limon Couples Vibrator 2

Prezentowany produkt został zaprojektowany przez grupkę ludzi z uniwersytetu Stanforda. Jak na razie urządzenie nie jest dostępne w sklepach, producenci potrzebują dotacji aby uruchomić sprzedaż masową którą przewidują na listopad 2013.

Designers:  Frank Alde, Grace Lee, Clare Jacky, Jonathan Thomas, Brian Krieger

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , , , , , .