Linky – składana deskorolka elektryczna

Całkiem niedawno opisywaliśmy Mellow, czyli zestaw pozwalający przerobić dowolną deskorolkę w elektryczny odpowiednik. Podobna technologia już fabrycznie jest zastosowana w deskorolce Linky.

Linky (4)

Niezwykły sprzęt posiada składaną konstrukcję, pozwalającą na wygodny transport w dedykowanym plecaku. Po rozłożeniu użytkownik dostaje do swojej dyspozycji funkcjonalną deskorolkę elektryczną.

Linky (3)

Linky ma wagę zaledwie 4,9 kilograma. Napęd pozwala na 30 minut lub 15 kilometrów jazdy z prędkością do 30 km na godzinę. Deska jest ręcznie wykonywana we Włoszech, a jej maksymalny udźwig wynosi 160kg.

Całość jest sterowana za pomocą dedykowanego pilota bezprzewodowego. Ponadto producent oferuje dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Za jej pośrednictwem możliwa jest bieżąca kontrola parametrów jazdy jak również statystyki z długiego okresu.

Linky (2)

Aby otrzymać Linky, należy wesprzeć jej kampanię crowdfundingową w serwisie kickstarter.com. Warunkiem rozpoczęcia produkcji jest zebranie łącznej sumy 100 000 euro. Aktualnie udało się zebrać około 1/3 tej kwoty, jednak wciąż pozostało ponad 40 dni akcji. Aktualnie wciąż jest możliwe nabycie deski w promocyjnej cenie 899 euro.

Linky (1)

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , .